Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 
TNA/ROH spor, jenž otřásl wrestlingovým světem
 
Výsledky z PPV TNA - Slammyversary 2016:
TNA Heavyweight Championship: Galloway def. Bobby Lashley
TNA Tag Team Championship: Decay def. The BroMans
TNA King of the Mountain: Eli Drake def. Bram
Full Metal Maynhem: Jeff Hardy def. Matt Hardy
EC3 def. Mike Bennett w/Maria
 
Impact Live po PPV. Show otevírá theme song Drewa Gallowaye, který přichází do ringu a diváci vítají svého šampióna, dokonce se mu i někde klaní. Galloway vyhazuje svůj titul na rameno, bere si mikrofon a začíná mluvit: "Děkuji, děkuji všem za podporu mé práce, za podporu mého životního poslaní. Už když jsem vstoupil do téhle společnosti, tak jsem zjistil, že nejsem sportovní bavič, jak jste mě znali doteď. Já jsem wrestler. Jsem ten nejlepší wrestler na světě. A TNA je ta nejlepší společnost, kde mohu naplno ukázat svůj potenciál. Společnost, která změnila byznys. TNA byla nejlepší promoce na světě, ale pak ji dostali do rukou špatní lidé. Staří, byznysu nerozumějící lidé. Ale pokud má někdo obrátit ztráty v plusy, tak jsem to právě já, protože kdo jiný by to byl? Ten titul, kterej mám na rameni, bude to nejcennější, co můžete ve wrestlingu získat, proč? Protože já ho budu obhajovat po celém světě proti těm nejsilnějším soupeřům a i kdybych měl chcípnout, tak se toho titulu nevzdám! A abych tady furt jenom tak nekecal, tak teď přijímám jakoukoliv výzvu. Kdo se chce utkat o můj titul ať přijde sem do ringu!" Galloway odhazuje za velkého potlesku mikrofon, ale teď zhasla všechna světla v hale a nikdo neví, co se děje. Po chvilce se světa rozsvítila... a to snad ne! To není možný! V ringu stojí tři členové BULLET CLUBU! Adam Cole a Young Bucks! Diváci skandují "Holy Shit! Holy Shit! Holys Shit!" a Galloway neví, co si má myslet, jenže přilítává mu na bradu TRIPLE SUPERKICK!!! Členové BC řvou "Bullet Club, BAY-BAY!" a odnášejí si TNA World Heavyweight Championship, nakonec je vidět, že Bullet Club s titulem nasadejí do auta a prchají z budovy! Co má tohle k sakru znamenat? 
 
V polovině Impactu se dostáváme do zákulisí, kde Drew Galloway naráží na Dixie Carter. Galloway: "Kde jsou ti tři? Já jim nakopu prdel, co si to vůbec dovolujou někomu ukrást titul a jak se sem k sakru dostali?" Dixie: "Já nevím. Velká chyba ochranky, ale popravdě nemáme tolik peněz, abychom si pořídili kvalitní zabezpečení. Popravdě na kontě máme pár šufů a vejplaty se zase opozdějí. Jenže takhle to nejde do nekonečně. Drewe, bojím se, že TNA brzo..." Galloway ji ale přerušuje "neříkej to! Protože to není pravda, jen až TNA World Heavyweight Championship vrátí tam, kam má. Přísahám ti, že tu společnost zachráníme." Dixie jenom nevěřícně odvětila "Oh, Drewe", ale ten už je dávno na cestě někam pryč.
 
Máme tu posledních pár minut do konce živého Impactu, za sebou máme již hlavní tahák. Ladder Match, ve kterém Trevor Lee obhájil svůj X-Division Championship proti Jeffovi Hardymu. Do ringu, ale za podpory fanoušků přichází Drew Galloway, který již drží v ruce mikrofon a opět ho slyšíme mluvit: "Tady všechna sranda končí. Tohle jste opravdu posrali. Přijďte sem a postavte se mi tváří tvář, jako chlapy. Chci teď slyšet jasnou odpověď, jinak vás začnu hledat a příští Impact začne vašemi hlavami nabodnutými na kůly. TAK NA CO SAKRA JEŠTĚ ČEKÁTE?" Na obrazovce se ukazuje šumění a potom v nějaký místnosti jsou Adam Cole s Young Bucks a s titulem TNA. Adam Cole: "Ani tě nezajímá, proč jsme si titul vzali a hned nám chceš řezat hlavy? No, abych pravdu řekl, Mcint...Gallowayi, tak Bullet Club je ta nejlepší frakce na celým světě, protože my ho ovládáme. Od Japonska po NXTNA a WWE. A tvůj světový titul na tom jenom potvrzuje..." Galloway chce něco říct, ale Matt Jackson ho přerušuje: "Zavři hubu nebo ten titul už nikdy neuvidíš." Cole: "Přesně. Total Nonstop Bullshit je blízko od krachu a tenhle titul má ještě nějakou prestiž, akorát poraď nám s názvem, až ten váš domeček z karet se sesype... World's Elite Championship? No, vlastně na tvým názoru nezaleží. Ale máme tu pro tebe jednu šanci, kde můžeš titul získat zpět. 24. června, Concord, jižní Karolína. Ring of Honor Pay-Per View s názvem Best In the World. Tvůj soupeř nebudu já, protože jdu po hlavním titulu, ale tvůj soupeř bude sám lídr Bullet Clubu, Kenny Omega. Jestli chceš ten titul ještě někdy vidět, tak jedině tam budeš mít příležitost." Young Bucks nasadili Superkick do kamery, přičemž vypadlo spojení a opět vidíme jenom Gallowaye, který je velmi zaskočen. Tím končí dnešní epizoda Impactu, příští týden, napřečtenou! 
 
Autor: Filip Šedivý

______________________________________________________________________

Debut 4 hvězd z NJPW. Od debutu po Wrestlemanii  

 
Všechno by to začalo v zápase Royal Rumble, kde jako první nastoupil a zároveň debutoval šampión NXT Finn Bálor. Druhým účastníkem zápasu byl AJ Styles. Protože oba mají společnou historii s formací Bullet Club, kde AJ Styles nahradil na pozici lídra Finna Bálora potom, co odešel do WWE. V průběhu zápasu Finn Bálor vyhodil Stylese z ringu. Styles by vyhození nepobral vůbec dobře a už vůbec né od Bálora. Debutovali i Karl Anderson a Doc Gallows, který už má historii v WWE. Přičemž oba ukázali svou dominanci a vyčistili ring. V ringu zbyly tři jména: Finn Bálor, Doc Gallows a Karl Anderson. Poté co Finn si chtěl přiťuknout gestem "Too Sweet", tak ho nemilosrdně vyhodili z ringu. Finn  zůstal šokován chováním svých bývalých parťáků z Japonska, ale to už se hnal do ringu pozdější vítěz a obhajitel titulu, Roman Reigns. Diváci dopočítávájí sekundy do nástupu posledního účastníka. Aréna vybuchla, protože tím je největší oblíbenec diváků nynější éry, Daniel Bryan. S odhadlaným výrazem a s pokřiky „YES! YES! YES!" se vydává k ringu, jenže pozor! Zezadu ho napadl nějaký zamaskovaný muž. Ten se pomalu odhaluje a je to Shinsuke Nakamura, který dál útočí na Daniela Bryana! Rozhodčí musí odvést Nakamuru do zákulisí, zatímco o Bryana se starají lékaři. Diváci značně bučí proti Nakamurovi. Poté co Roman Reigns obhájil RR skončil.
 
RAW 25.1: 
Daniel Bryan se vrátí až na placené akci Fastlane, kde už je dopředu oznámený segment se Shinsuke Nakamurou. Do té doby se ani jeden na show neobjevil. Segment byl celé tři tejdny velice hypeován. 
V této epizodě RAW učinil svůj debutový zápas Finn Bálor, který ve vyrovnaném zápase porazil Kevina Owense. Bálor se uchopil mikrofonu a říká: „Včerejší noc mi pěkně zamotala hlavu, protože jsem učinil svůj debut v hlavním rosteru jako šampion NXT, ale byl jsem zrazen svými více než bratry. V Japonsku jsme vytvořili historii a teď mě z ničeho nic vyhodí z Royal Rumble zápasu. Ptám se proč? Je ten důvod snad AJ Styles, kterej šílel jak malé dítě, když jsem ho včera vyřadil ze zápasu." Lidé už se zvedají ze sedadel, protože to, co někdo chtěl vidět už několik let, je tady! AJ Styles debutuje v RAW a kráčí s Karlem Andersonem a Docem Gallowsem do ringu. Styles si bere mikrofon a říká: „Ty vážně nevíš proč se k tobě otočili zády? Já ti to mile rád povím. Protože jsi je nechal jentak ve štychu, a odešel jsi sem. Vysral ses na ně jenom, kvůli tvé velké slávě. Kdyby nebylo mě, tak Bullet Club by neexistoval. Já jsem byl lepším vůdcem, takže se nediv, že se otočili k tobě." Bálor vypadá velmi šokovaně: „Vážně? Takhle to je?  Jestli to takhle chápete, tak to jste mě opět velmi zklamali." Bálor odhazuje mikrofon a chce odejít, jenže Styles přikyvuje na své parťáky, kteří okamžitě chytají Bálora, tomu je odpor uplně zbytečný. Styles dává jasnej pokyn: „Do něj!" Karl Anderson už napřahuje pěstí, jenže oba nakonec napadají Stylese! WTF? Tak teď nikdo v aréně nechápe, co se stalo. Styles leží na zemi, zatímco Karl Anderson a Doc Gallows si přitukávají gestem "Too Sweet" a nakonec si s nima přiťukává i Bálor. Gallows a Anderson odcházejí společně s šampionem NXT do zákulisí. Toto bude chtít hodně vysvětlování!
 
RAW 1.2:
Během show byla odvysílána ukázka "Samuraje" Shinsukeho Nakamury, dále byl propagován jeho segment na PPV FastLane s Daniel Bryanem.
Show otevírají hned Finn Bálor s Karlem Andersonem a Docem Gallowse, všichni tři jdou v tričku „Bálor Club" do ringu, uprostřed jde šampión NXT. Bálor si bere mikrofón: „Stylesi, myslel sis, že můžeš zničit něco jako je bratrství mezi námi třemi? To nemůže nic a nikdo, protože my jsme BÁLOR CLUB!" Do ringu jde naštvaný AJ Styles, který si bere mikrofon a hledí na všechny tři a potom spouští: „Vy dva (Gallows a Anderson) jste úplně stejní jako Bálor. Skočíte po první příležitosti, jak bodnout do zad dýku nejlepšímu příteli. Vrána k vráně sedá. A popravdě je mi z vás na blití. Já jsem Phenomenal One a jsem nejlepší wrestler, co kdy kráčel po týhle planetě. Až dokážu zvítězit WWE World Heavyweight Championship, tak vy zase přilezete, ale já vás chtít nebudu, protože nemám čas se zahazovat s takovýmahle bezpáteřníma nulama jako jste vy!" Styles vypadá velmi rozčíleně a poprvé se slova ujímá i Doc Gallows: „AJ-i, on nám nabídl něco, co ty nám nikdy nabídnout nedokážeš." pokračuje Anderson: „Přátelství. Jestli někdo šel vždycky jenom po úspěchu, tak jsi to byl ty! S Bálorem jsme se v Japonsku stali nejlepší přátelé, protože jsme žili jako jediní Anglicky mluvící lidé v Japonsku skoro 4 roky." Styles zrychleně dýchá, má rozšířené nosní díry a křečovitě svírá mikrofon: „Víte co? Jděte do hajzlu všichni! Já vás nepotřebuju!" Styles vzteky zahazuje mikrofon a odchází z ringu, zatímco Anderson a Gallows zvedají Bálora na ramena a ten do vzduchu zvedá NXT Championship. 
 
RAW 8.2:
Show otevíral první zápas Bálor Clubu, kde všichni tři čelili výběru Social Outcast, který reprezentovali Heath Slater, Curtis Axel a Bo Dallas. Pro Bálor Club to byla jednoznačná výhra, kde po třech minutách Bálor odpočítal Boa Dallase. Po zápase střihli Anderson a Gallows promo, že jejich cíl je vyčistit divizi Tag Teamů.
Backstage: Stephanie McMahon a Triple H si něco povídají, v tom je přerušuje AJ Styles: „Zdravíčko šéfové. Všiml jsem si, že ještě nemáte na PPV FastLane vyzyvatele pro hlavního šampiona Romana Reignse. Pokud jste viděli nějaké mé zápasy z minula, tak víte, co dokážu. Dejte mi do cesty kohokoliv a já ho porazím. Vím moc dobře, jak moc byste rádi viděli Romana Reignse na zemi, a tenhle pohled já vám můžu slíbit. Dejte mi s ním zápas a já vám přinesu WWE World Heavyweight titul." Steph a Triple H se na sebe podívali. Stephanie: „To by mohl říct každej, ale protože víme o tvé pověsti, tak ti ten zápas dáme." Stylesovi se rozzářili očka. „Pokuď v příští RAW porazíš námi vybraného soupeře." Stylesovi zamrzl úsměv a ptá se: „Koho?" Stephanie: „Jeho jméno je  BROCK LESNAR!" Styles vypadá dost vylekaně. Hunter: „Ano, obrovský lákadlo pro fanoušky. Brock Lesnar po více jak deseti letech bude zápasit v RAW a to s AJ-em Stylese. Vítěz zápasu půjde na FastLane o WWE World Heavyweight titul, tohle je best for bussines!" Triple H a Stephanie poklepali Stylese po ramenách a odešli, zatímco Styles tam zůstal stát šokován."
 
RAW 15.2: 
Show otevřeli Doc Gallows a Karl Anderson, bez Finn Bálora, kterej si musel plnit své šampionské povinnosti v NXT, s otevřenou výzvou jakkémukoliv tag teamu. Jejich výzvu přijali Prime Time Players, kteří byli během několika minut přesvědčeni o síle Bálor Clubu.
Backstage: Renee Young si odchytla AJ Stylese, který bude dnes čelit Brocku Lesnarovi v Number One Contendor's zápase. „Jsi nervozni před střetem s Bestií?" Styles: „Renee, já jsem v naprostým klidu. Nebojím se žádné Bestie. A jsem si jist, že ho porazím a půjdu si pro zlato." Renee: „Máš tedy i nějaký vzkaz pro Romana Reignse?" „Jistě, že mám" reaguje Styles „Možná si vyhrál Royal Rumble Match, ale nikdy jsi nečelil nikomu, jako jsem já. Jsem úplně jiná liga než všichni ostatní tady, já jsem totiž Phenomenal One." Styles odchází pryč. 
(Později v RAW) Opět se ocitáme v backstagi, kde Paul Heyman vchází do šatny, kde je AJ Styles: „Ještě pořád si to můžeš rozmyslet. Můžeš si odpustit utrpení, které ti za pár chvil v ringu udělá můj klient Brock Lesnar. Já tě znám, a proto tě varuju. Je tě škoda, abys zahodil svou kariéru v WWE takhle brzo. V Japonsku jsi jako první cizinec po Brocku Lesnarovi dokázal vyhrát titul, což byl rozdíl nějakejch 8let. Vem si, co všechno bys mohl dokázat tady, jenom se nesmíš plést do cesty nesprávným lidem." Styles: „Jak už jsem řekl mnohokrát, nebojím se nikoho a ničeho, teď radši zmiz, nebo se zvednu a jediný co tě zachrání bude už jenom ten tvůj Lesnar." Heyman: „Tvoje volba, ale já tě varoval, protože ty si asi neuvědomuješ, že vcházíš do ringu s někým, kdo dokázal dobít Undertakerův streak, Bestií Brockem Lesnarem!" „Říkám ti, vypadni!" Styles vyhnal Heymana ze své šatny.
První zápas Bestie v RAW, po více jak deseti letech, začal velmi dobře. Vlastně skolo celej zápas, až na pár okamžiků byl Lesnar dominantní v ringu. Ale stejně na vítězství nedosáhl, protože Styles využil nečestné praktiky, přesněji nastříkal nějaký sprej Lesnarovi do držky, když se rozhodčí nekoukal a poté mu Styles nasadil Reverse Bloody Sunday a Spinal Tap. Rozhodčí odpočítal šokující výhru AJ Stylese. To nikdo nečekal. Bestie byla poražena nováčkem v WWE. Celý zápas sledoval zpoza komentátorského stolu i Roman Reigns, který teď vstupuje do ringu a zvedá před Stylesem WWE World Heavyweight Championship a Styles ukazuje, že bude jeho.¨
 
FastLane
Bálor Club měl zezačátku promo, o otevřené výzvě pro kohokoliv. Výzvu přijali Rusev, Barrett a Del Rio. První výrovnaný souboj, který absolvovali členové Bálor Clubu, ale i tak se po 15-minutách radovali z vítězství.
Je čas pro potvrzený segment Daniela Bryana a Shinsuke Nakamury. Nejdřív přišel do ringu Daniel Bryan, který byl doprovázen hlasitými pokřiky „YES!", poté přišel i samuraj Shinsuke Nakamura. Oba si hledí FacetoFace. Slova se konečně ujímá Nakamura: „Konečně je tu ten moment, na který jsem dlouhá léta čekal. Stojím v ringu s Danielem Bryanem. Na tento moment čekali lidi po celém světě. A já tu jsem proto, abych ti vysvětlil můj útok z Royal Rumble. Myslím, že všichni mě pochopili zle, protože já jsem tě napadnout musel?" Bryan teď nejspíš taky nechápe, ale Nakamura pokračuje „Protože já chci, abychom se my dva utkali na největším podium světa, v Texasu. Já vím, že ty bys ten Royal Rumble zápas vyhrál, protože jsi jeden z nejlepších, né-li nejlepší. Musel jsem ti zamezit přístup do toho zápasu, protože tě chci porazit na akci, která je pro náš souboj jako stvořená, Wrestlemania 32 bude ta největší akce, celé historie naší sportovní zábavy. Přijmi podání mé ruky a zpečeťme náš zápas." Nakamura podává ruku Bryanovi, kterej se s úsměvem dívá do skandujících diváků. „YES! YES! YES!" skandují skoro všichni fanoušci. Bryan si podává ruku s Nakamurou a máme tu tedy potvrzený jejich zápas na Wrestlemanii 32! Bryan ale také má něco na jazyku: „Jsem rád za takovýhle přístup. Jsem rád za to, že my dva se střetneme na Wrestlemanii, protože já rád zápasím s nejlepšími a lepší než ty už je jenom Bůh! Jestli tě dokážu porazit, tak to bude jedna z největších výher v mým životě, pokud padnu, tak mě to trápit nebude, protože prohrát s nejlepšími není ostuda! To samozřejmě neber tak, že ti to dám zadarmo, protože do toho zápasu dám všechno, co umím. Vítěz bude ten lepší." Bryan kejve hlavou do rytmu skandování "YES!", a poté pomalu opouští ring, kde ještě chvíli zůstává Nakamura...
Hlavní tahák trval bezmála 20 minut. Z velmi vyrovnaného soubouje, ale odešel jako vítěz a zároveň obhájce Roman Reigns.
 
RAW 22.2
Doc Gallows and Karl Anderson def. The Usos
Backstagí prochází Bálor Club a potkávají AJ Stylese, který se nechce ani jednomu podívat do očí. Bálor: „Přišel jsem ti pogratulovat k zisku WWE World Heavyweight titulu a nebo vlastně ne, protože tys ho nevyhrál, jak jsi vykřikoval všude..." Styles hned okřikuje Bálora: „Drž hubu! Já jsem ten boj o hlavní titul aspon vybojoval skoro za měsíc, co jsem tady. Ty jsi tady už skoro dva roky a jsi jenom šampionem NXT." Bálor na to hned reaguje: „Jenom šampiónem NXT? Ten titul bys taky nevybojoval, protože už seš na to moc starej AJ-i, víš?" Styles: „Tebe bych porazil kdykoliv budu chtít." „Jo? Tak dělej! Dneska, já vs. ty. Nebo se snad bojíš?" Bálor vyzývá Stylese, ale ten ho odmítá se slovy: „Dnes není ta správná doba, ale ona přijde a neboj, dozvíš se kdy, aby ses stihl připravit." Styles odstrkuje Gallowse a Andersona, poté odchází. 
V hlavním taháku porazil Daniel Bryan, ve svém návratu do ringu, Braye Wyatte. Po zápase přišel Shinsuke Nakamura gratulovat Bryanovi, ale nakonec byli oba napadnuti a zmláceni Wyatt Family.
 
RAW 29.2
Bálor Club přerušil promo New Day napadením.
V Backstagi si Hunter a Stephanii odchytili Stylese a za nesplnění slibů, které dal Autoritě, ho vypsali dneska do zápasu bez diskvalifikace s Deanem Ambrosem.
Nakamura a Bryan společnými silami dokázali porazit Braye Wyatta a Ericka Strowmana, když Bryan odpočítal Wyatta.
V hlavním taháku dokázal AJ Styles porazit mistra ve svém oboru, tedy Deana Ambrose v zápase bez diskvalifikace. Styles si tím vysloužil zápas o IC titul v příštím RAW.
 
RAW 7.3
Show otevřel zápas Deana Ambrose a AJ Stylese o Interkontinentální titul, když měl Styles vítězství na dosah, tak se stalo něco, co nikdo nečekal. Bálor Club vtrhnul do ringu a napadl Stylese. Zápas byl ukončen diskvalifikací. Bálor si nechává zničeného Stylese zvednout, přičemž si bere mikrofon „Stále čekám na tu tvojí výzvu, o který jsi mi říkal. Já jsem připraven kdykoliv budeš chtít, abychom se utkali. Příští tejden se dozvim odpověď jinak se tohle bude opakovat, a abys věděl, že to myslím vážně." Bálor si bere Stylese a nasazuje mu BLOODY SUNDAY!!! Ale pozor na Deana Ambrose, kterej skáče z rohu na Bálora a zasahuje loktem přímo mezi oči! Ještě předtím, než Anderson a Gallows stačili zareágovat, tak Ambrose se vykutálel se svým titulem ven z ringu.
Na dnešní RAW je potvrzený zápas mezi Kevinem Owensem a Shinsuke Nakamurou. Ještě před zápasem přišel Daniel Bryan za Nakumurou a popřál mu hodně štěstí.
Shinsuke Nakamura def. Kevin Owens
Triple H potkal v Backstagi Bálor Club a pro příští show potvrdil Triple Threat Match o Interkontinentální titul, Bálor vs. Styles vs. Ambrose
Bálor Club def. New Day - Karl Anderson odpočítal Xaviera Woodse
 
RAW 14.3
Show otevřel tag teamový zápas, kde Shinsuke Nakamura opět spojil síly s Danielem Bryanem proti Karlu Anderosonovi a Docu Gallowsovi. Daniel Bryan během jednoho ze svých Running Dropkicků byl popostrčen tak, aby ho schytal Japonský samuraj, díky tomu se z výhry radovali členové Bálor Clubu. Po zápase oficiálně vyzvali New Day na zápas o jejich tag teamové tituly na Wrestlemanii. Daniel Bryan se zvedá, je velmi otřesený. Kouká se za sebe tam stojí Nakamura, ale co to? Nakamura zasahuje svým kolenem Bryana přímo na bradu! Bryan jde k zemi a Nakamura do něho na zemi kope, stejně jako na Royal Rumblu. Diváci bučí na Nakamura, kterej odchází. Co tohle mělo znamenat?
V Backstagi New Day přijali výzvu členů Bálor Clubu.
Triple Threat Intercontinental Championship match dopadl tak, že Dean Ambrose obhájil poté, co v ringu zůstal jenom AJ Styles, který nasadil Bálorovi BLOODY SUNDAY, alé poté se otočil a inkasoval DIRTY DEEDS. Byl i moment, kdy v ringu zůstali jenom Bálor a Styles, FacetoFace, ale ten moment přerušil Dean Ambrose. Po zápase Styles se Styles na rampě otočil s mikrofonem a řekl: „Chceš vědět, kdy se střetnem. Přesné datum našeho střetnutí bude 3.4.2016, tedy na Wrestlemanii, tím skončila show. 
 
RAW 21.3
Karl Anderson def. Big E. Po zápase do ringu přišel NXT Šampión Finn Bálor a řekl: „Na minulé show se mi dostalo odpovědi, kdy se střetnem s AJ-em Stylesem, on určil, že se střetneme na Wrestlemanii. Já jsem za to rád, protože konečně v singlovém zápasu se střetnu s někým, kdo bez mého souhlasu převzal vedení Bullet Clubu, týmu, který jsem vytvořil já. Zničím tě AJ-i a ukážu celýmu světu, že mě se nikdy nevyrovnáš. Můžeš používat můj zakončovací chvat, ale to ti mojí sílu nikdy nedá. Na Wrestlemanii povstane Démon." 
Uprostřed show přišel do ringu Daniel Bryan: „A je to tu opět. Opět si mě napadl Shinsuke a já se ptám jaký si k tomu měl důvod. Jestli takhle projevuješ respekt, tak se těš, až ti ho na Wrestlemanii projevím já." Nakamura přichází za bukotu do ringu a říká: „Doposud si mě bral, jako že jsem tvůj přítel, ale to nejsi. To, že tě respektuju, ještě neznamená, že jsem tvůj přítel. Já jsem lepší než ty, a to že jsi mě v zápase udeřil byla akorát záminka, proto abych ti mohl připomenout náš vztah." Bryan nevěřícně kroutí hlavou a odpovídá: „Velmi si mě zklamal, ale na Wrestlemanii, ti dám lekci, na kterou nezapomeneš." Nakamura reaguje: „Nene, já ti teď dám takové malé preview Wrestlemanie." Nakamura udeřil mikrofonem Bryana do hlavy! Nakamura pokračuje v kopech, který zdodaly Bryana k zemi. Daniel se vyplazil z ringu, ale Nakamura jde za ním a háže ho do barikády! Bryan se v kleku zvedá před barikádou a Nakamura mu do zátylku aplikuje KNEE STRIKE, nebo-li tzv. BOMA YE! Nakamura za bukotu pokládá nohu na Bryana, poté odchází.
 
LAST RAW BEFORE WRESTLEMANIA
Segment New Day a Andersona s Gallowse, který napadli šampiony a pozvedli jejich zlato nad hlavu.
Podepsání smlouvy, mezi Bálorem a Stylesem, se obešlo beze neverbálního napadení.
Bryan porazil Ruseva a poté měl promo o Nakamurovi, jak ho hodně zklamal, a že do zápasu na Wrestlemanii vstupuje bez respektu.
 
WRESTLEMANIA
Házím sem i svou kartu Wrestlemanie s výsledky zápasu, který nebudu psát
Pre-show: André The Gian Battle Royal - Win US Champion Del Rio
Daniel Bryan vs. Shinsuke Nakamura
Dean Ambrose def. Cesaro - Intercontinental Championship
Gallows & Anderson def. New Day - Tag Team Championship
AJ Styles vs. Finn Bálor
Sting def. Undertaker - Double Retirement Match
Sasha Banks def. Charlotte - Women's Championship
Bray Wyatt def. Lesnar
Roman Reigns def Triple H - World Heavyweight Championship
 
 
Daniel Bryan vs. Shinsuke Nakamura
Wrestlemania 32 začíná. V hledišti je připraveno 100.000 lidí na ty nejlepší wrestlingové zápasy, co nám svět sportovní zábavy může nabídnout. Na velké obrazovce už se ukazuje nápis „The King Of Strong Style. Shinsuke Nakamura!“ A ten vchází do ringu s velkou špičatou korunou, zahalen do hábitu. Diváci na něho bučí, kvůli jeho chování za posledních několik týdnů. Připomeňme si jeho cestu na Wrestlemanii. Shinsuke Nakamura se poprvé ukázal na placené akci Royal Rumble, kde surově zezadu napadl 30. přicházejícího Daniela Bryana. Jejich první střetnutí v ringu přišlo na placené akci Fastlane, ovšem nejednalo se o zápas, nýbrž o segment, ve kterém Nakamura řekl, že napadl Bryana, protože s ním chtěl mít zápas na Wrestlemanii, jinak ví, že by ten Royal Rumble zápas vyhrál, protože je nejlepší wrestler na světě. Bryan podáním ruky přijal výzvu Samuraje a oba poté vedli celkem poklidný vztah respektu. Vlastními silami dokázali přemoct členy Wyatt Family, ale když došlo na střetnutí s Andersonem a Gallowsem, tak Bryan nechtěně zasáhl Nakamuru a díky tomu zápas prohráli. Nakamura opět napdl surově Bryana. Svůj útok vysvětlil tak, že sice Bryana respektuje, ale to neznamená, že bude jeho přítel. Na show poté Daniel Bryan pronesl, že do zápasu vstupuje bez jakéhokoliv respektu. A teď už ho i vidíme přicházet do ringu, celej stadión okamžitě vybouchl a lidé začali skandovat „YES! YES! YES!“ jako o život. Daniel Bryan vstupuje mezi čtyři provazy, a  teď na sebe hledí s Nakamurou. Tento souboj rozhodne, kdo je z těchto dvou lepší, možná i kdo je nejlepší na celém světě. Slova se ujímá hlasatel: „Ladies and Gentleman, welcome to Wrestlemania 32, The Biggest sports-entreteinment show of all time! This is your first match. The Following Contest is Schedule for one fall. Introducing first. From Japan, Weighting 229 pounds, The King of Strong Style, SHINSUKE NAKAMURA!!!“ Nakamura se rozebíhá k provazům a dělá za jeich pomoci most, až k zemi, čímž ukazuje diváků, jak ohebný on je. „And his opponent is from Aberdeen, Washington. Weighting 210 pounds. DANIEL BRYAN!!!“ Divákům vystřelují ruce k nebesům s vzdvyhnutýma ukazováčkama. GONG! Je to tady! Souboj, na který se čeká už skoro desetiletí. Daniel Bryan má celou dobu vážnej výraz na svém obličeji, zatímco Shinsuke Nakamura si tento moment naplno užívá. Oba se okamžitě do sebe pouštějí loktama! Bryan i s ohromnou diváckou podporovou začíná mít převahu, ale Nakamura ho zasahuje kolenem přímo na solar a Bryan je na zemi! Nakamura se napřahuje k Heel Kicku do zátylku, ale Bryan se stačil vyhnout, a teď nasazuje svému soupeři Headlock a přehozem ho dostává na zem! Moc dlouho na zemi nevydrželi, a oba už se staví na nohy. Samuraj natlačuje Bryana k provazů, a tam mu zůstává čelem opřenej o jeho břicho. Jenže Bryan neoceňuje jeho odlehčení zápasu, a co největší silou ho zasazuje European Uppercuttem!!! Div Nakamurovi neupadla hlava. Bryan se odráží od provazů a chce opět zasáhnout Nakamuru loktem, jenže ho šikovně chytá zezadu a nasazuje mu Sleeper Hold! Dokonce s ním „Král Strong Stylu“ padá na zem a ještě si „Yesmana“ svírá nohami! Bryan je ve velkých problémech, ale crowd ho nepřestává povzbuzovat. Nakamura začíná trochu polevovat a Bryan se rychle odplazuje k provazům, kterých se chytá. Nakamura, ale nepolevuje a rozebíhá se na Bryana, jenže ten ho přehazuje přes horní provaz! Nakamurův pád mimo vypadal dost bolestivě. Bryan se kouká nad zvedajícího Nakamuru pod ringem a začíná „šílet“ a s ním celej Texas, protože fanoušci si stoupají, což naznačuje riskantní spot. Bryan se rozebíhá o provazy, ale nevidí, že se mu za zády vrací Nakamura do ringu. Bryan se odráží od provazům a schytává pravej tvrdej japonskej Lariat!!! Bryan se protočil ve vzduchu a možná je zápas u konce, protože to byla obrovská pecka. Nakamura si sedá na Bryana a zvedá mu nohu: 1..............2............Kickout!!! Nakamura tomu nemůže uvěřit a svírá Bryana kolem hlavy a dává mu do ní Knee Strikes! Po několika přesně mířených úderech toho Nakamura nechává, ale odráží se o provazy a Heel Kick přímo do zátylku!!! Another pin: 1...........2...........Kickout! Nakamura leze za provazy, poté leze nahoru na roh a já se obávám, že si Nakamura pro nás připravuje variantu svého finisheru z rohu. Diváci bučí na japonského samuraje, ale nic jim to není platné. Bryan už je skoro na nohách a Nakamura je připraven, jenže Bryan se na něho rozebíhá a další tvrdý zásah loktem!!! Bryan vylejzá nahoru na roh za svým oponentem. Yesman se dívá do diváků, a hned na to nasazuje Nakamurovi Top Rope Hurricanranu!!! Bryan elektrizuje diváky, protože Nakamura je v pozici na Shoot Kicky! Daniel Bryan trefuje první, druhej, třetí, diváci skandují s každým kopem „YES!“ a Bryan už se připravuje na finální vypínák, ale Nakamura se při něm zohýbá, a když se Bryan otáčí, tak schytává Wheel Kick! Trefa přímo do spánku a Bryan neví, kde je. Nakamura mu nasazuje Backstabber!!! Přičemž ho pak nohama odhazuje tak, že Bryan leží pod provazy. Nakamura prostrkuje nohu mezi prvním a druhým provazem a jebe několikrát nohou Bryana do hlavy! Rozhodčí okamžitě odtahuje Nakamuru, přičemž mu vysvětluje, že tohle prostě nesmí. Nakamura se ale kutálí ven z ringu a vidí, jak Bryan má hlavu ven z ringu, tak se rozebíhá a brutální Knee Strike!!! Nakamura si leze nahoru na apron a kouká se na Bryana, a potom do lidí, kteří mu ukazují palce dolů. Nakamura se rozebíhá a Bryan by měl něco dělat jinak mu na hlavu přinastane Shinsukeho koleno a Bryan se taky na poslední chvíli vyhejbá!!! Nakamura padá pod ring. Bryan se pomocí provazů rychle zvedá a vyburcovává lidi, kteří mu dodávají energii, Bryan se odráží od provazů naproti a letí na zvedajícího se Nakamuru Suicide Diva a odhazuje ho do mantinelu!!! Bryan posílá rychle Nakamuru do ringu, kde Shinsuke leží a Bryan leze nahoru na roh, kde s výkřikem „YES!“ letí Diving Headbutt Drop!!! Bryan pinuje: 1............2.............KICKOUT! Oba dva leží vedle sebe na zemi a můžou slyšet jak je diváci podporují. Nakamura se pomalu zvedá, ale to už je na nohách i Bryan, kterej začíná Nakamuru obkopávat a dokopal ho až do rohu! Bryan se rozebíhá o roh naproti a vypadá to na Running Corner Dropkick, jenže Nakamura uhejbá a Bryan padá hlavou na zem, zády k rohu. Daniel se snaží okamžitě zvednout, jenomže ho zazadu chytá Nakamura a provádí mu Inverted Exploder Suplex!!! Daniel leží před rohem a pomáhá se o něj zvednout. Nakamura přišlapuje Bryanovu hlavu ke spodnímu turnbucklu, rozhodčí okamžitě počítá: 1....2....3....4.....Nakamura Bryana pouští. Ale hned na to ho začíná fackovat! Tohle se divákům vůbec nelíbí. Shinsuke si zvedá Bryana na záda a dává si ho tak, že je položenej přes horní provazy v rohu. Nakamura se rozebíhá o roh naproti, ale Bryan seskočil za provazy a Nakamurův Knee Strike promáchl naprázdno! Samuraj se otáčí a schytává loket! Shinsuke couve a Bryan vyskakuje na horní provaz a nasazuje Nakamurovi Shotgun Dropkick! Nakamura udělal kotoul přes hlavu, a poté se intuintivně odrazil od provazů, ale schytal ROUNDHOUSE KICK od Bryana!!! Ten teď stahuje Shinsukeho za ruku k zemi a nasazuje mu CROSSFACE!!! Bryan páčí ze všech sil, ale Král Strong stylu ne a ne se vzdát! I když diváci, ti by si to přáli také. Nakamura se pomalu ale jistě přibližuje k provazům, u kterých nakonec je! Bryan musí pustit Nakamuru, ale hned zalejzá do rohu, kde opět začíná „Yesovat“ stejně jako stotisíc lidí na stadionu. Nakamura se pomalu zvedá a Bryan se rozebíhá na svůj finisher, ale Nakamura vybíhá proti nemu a v rychlosti mu nasazuje Samoan Driver!!! Pinfall: 1...........2.............Bryan kickouts!!! Ale Nakamura přechází do Armbaru!!!  Bryanova ruka je ve velmi bolestivé páce! Diváci se snaží co nejvíc podpořit svého favorita a Bryanovi tohle velmi pomáhá! Bryan se pomalu zvedá, ale Nakamura přechází do Trianglu!!! Bryan má už připravenou levou ruku na odklepání, ale zatím se nevzádá! Bryan je jak vidět napokraji sil, jenže ještě vyškrábl něco ze dna a položil špičku boty na provaz. Nakamura si ho ale přitahuje víc na sebe a dává Bryanovi tvrdé zasáhy loktama přímo do spánku!!! Bryan musí bejt uplně mimo! Nakamura vstává, zatímco Bryan klečí jak tělo bez duše. Shinsuke se odráží od  provazů a čelně nasazuje Bryanovi BOMA YE!!! Tohle je konec! Nakamura pinuje: 1............2..........KICKOUT!!! My Fucking God! To snad není možný. Bryan po všech těch úderech, co schytal, má pořád sílu jít dál. Diváci skandují „This is Awesome!“ Samuraj teď zvedá Bryna, parkrát ho okopává do nohou a posílá do rohu, jenže Bryan vybíhá nahoru na roha a dělá salto vzad, kterým přeskakuje Nakamuru, a poté ho podbíhá a pokouší se o Running Lariat, ale Nakamura se obtáčí kolem jeho ruky, tak jako to vždy dělává, když kontruje do Armbreakeru, jenže tentokrát se mu to nepovedlo, protože potom obtočení ho Bryan odhazuje a nasazuje mu Double Underhook Suplex do Armbreakeru!!! To, co chtěl Nakamura použít na Bryana, ted používá on na něm. Bryan škube s Nakamurovou rukou a diváci jsou ve varu. Vzdá se potupně Nakamura? Vypadá to, že ne, protože se čím dál tim víc přibližuje provazům! A.. už je tam! Ale Bryan pokračuje ve svém. Bryanovy paže opět vystřelují do vzduchu a to může znamenat jenom jediný. Bryan se rozebíhá a RUNNING.... ne! Ještě předtím než stačil Bryan vyrazit kolenem napřed, tak mu Nakamura dává Running Yakuza Kick!!! Bryan skončil v leže na lopatkách a s nohama za hlavou, nakonec se přes ní překuluje, ale to neměl dělat, protože Nakamura se odráží od provazů a BOMA YE DO ZÁTYLKU!!! 1............2............3............. Shinsuke Nakamura poráží Daniela Bryana! King of Strong Style se zvedá a jde k Bryanovi, kterýmu musí pomáhat rozhodčí na nohy. Nakamura podává Bryanovi ruku a ten přijímá. Bryan ted zvedá Nakamurovi ruku jako vítězi, ale Wait the Minute! Nakamura stahuje Bryana za vlasy tvrdě na zem, kde do něho chvilku kope, a poté si na něho pokládá nohu jako na pravého poraženého. 
 
 
AJ Styles vs. Finn Bálor
Diváci si zatím užívají prvotřídní show, ale teď nás čeká opravdu velkolepé střetnutí dvou rivalů, protože do ringu přichází AJ Styles! Phenomenal One prochází největší wrestlingovou stageí, co kdy byla. Styles leze do ringu a diváci jsou značně proti němu. Ještě víc mu to dávají najevo, když vyskočil na roh a rozpažil své ruce. Hala se ztmívá a všude se ozývá jenom hlasítý řev. Démon přichází! Všude je jenom červeně nasvícený dým. Teď už do ringu přichází Finn Bálor, který už není šampiónem NXT, protože dva dny před Wrestlemanii se uskutečnila speciální akce NXT Takeover: Texas, kde AJ Styles zapříčinil prohru Finn Bálora proti Samimu Zaynovi. Bálor v několika intervalech rozhazuje své ruce do vzduchu společně s bílým světle, které vždy osvítí celý stadion, většina diváků následuje pomalovaného vůdce stáje Bálor Club. Ten už se pomalu plazí k ringu, ale zalézá ještě do rohu mantinelu, jenže pozor na AJ Stylese, který využil speciální démonský nástup Finna Bálora, aby ho hned u ringu napadl! Styles kope do ležícího Bálora, poté ho zahazuje do mantinelu! Styles zahazuje Bálorovy pačesy, které využívá pro svůj spešl nástup. Styles zahazuje Bálora zpátky do ringu. Hned leze na apron a chce, aby rozhodčí odstartoval zápas, a ten tak dělá! Styles vyskakuje nahoru na provaz a letí na Bálora Flying Forearm Smash, jenže Bálor se vyhýbá, a z otočky vypaluje Tornado Kick!!! Styles dezorientovaně couve k provazů, od kterých se lehce odráží a Bálor si ho chytá na svůj finisher z Japonska, BLOODY SUNDAY, jenže Styles se mu vysmýká a kope mu do levého kolena! Styles zaútočil velmi chytře. Bálor se chytá za koleno, k tomu ještě schytává Wheel Kick! Bálor odpadá k provazům. Rozhodčí se ho ptá, jestli je v pořádku, jenže toho využívá Styles, kterej vylezl z ringu a přitahuje si Bálora k ringovému postu a s jeho pomocí nasazuje Bálorovi Figure 4-Leglock!!! Obrovská bolest, kterou teď Bálor prožívá, diváci ho ale podporují a navíc Styles ho musí do pěti sekund pustit, což i on dělá! Bálor se drží za svoje koleno, přičemž se Styles vrací do ringu, kde ho za tu nohu chytá a dupe mu do kolene! Bálor se chytá provazů, aby si mohl chvílku oddechnout, jenže hned je u něho Styles, který mu nasazuje tvrdej Chop na hruď! Styles si odvádí Bálora kousek od provazů a poté mu nasazuje jeho nejsilnější Submission a to CALF KILLER!!! Styles si celou dobu budoval Bálorovo koleno pro tuto páku! A teď je Finn ve velkých problémech! Diváci začínají skandovat „Bálor Club!“, ale tentokrát to lídrovi této stáje nepomáhá, protože se ani o centimetr nepřiblížil k provazům a stále jenom řve bolestí. Jenže Bálor zabírá z posledních sil a přibližuje se co nejblíž provazům! Už je má skoro na dosah, ale Styles co nejvíc teď páčí na Bálorovu levou nohu a Bálor má už zvenutou roku na zaklepání, jenže se pouze zapírá o ring a chytá se provazů! Uf, někteří fanoušci si teď oddechli. Bálor se snaží postavit na tu nohu, ale jde to celkem z těžka. Styles jde k Bálorovi, jenže ten se opírá o provazy a kope zdravou nohou Stylese přímo do hlavy! AJ se přesto nevzdává a opět útočíná Bálora, jenže ten ho přehazuje přes horní! Finn se chytá provazů a letí na Stylese Somersault Planchu!!! Bálor se zvedá pomocí mantinelu a vidí jak se zvedá i AJ a natlačuje ho vší silou na roh ringu!!! Velmi nepříjemný útok na AJ-ova záda, které měl v posledních měsích zraněná , a i díky nim nedokázal získat světový titul ROH a Interkontinentální titul IWGP od Nakamury. Bálor teď hází Stylese zpátky do ringu a on sám se pomalu sápe na aprona  po jedné noze doskákal navrchol rohu. Bálor je připraven na skok, ale AJ se už pomalu zvedá, jenže to né! Diving Double Foot Stomp do zraněných zad AJ-e Stylese!!! Oba dva leží v ringu, a zatímco Bálor se drží za nohu, tak Styles leží a podle grimas v obličeji zažívá neuvěřitelnou bolest! Bálor se přeci jen převaluje na Stylese: 1............2............Kickout! Oba dva se pomalu zvedájí a v kleku si začínají vyměňovat rány, přičemž valná většina ze 100000 fanoušků, kteří jsou tady, tak jsou na Bálorově straně. Styles zasahuje Bálora do oka, gestem, který používají členové Bálor Clubu a i ho používali v Bullet Clubu, tedy Too Sweet! Šťouchance do oka jsou jasné zakázané a rozhodčí napomíná Stylese, jenže tomu to je jedno a dává si Bálorovu hlavu mezi kolena a zvedá si ho na svůj finisher, kterým už vážně zranil několik lidí, ale Styles Clash se nekoná, protože Bálor přeletěl Stylese a teď mu ještě nasazuje PELÉ KICK!!! Styles byl knockoutován. Bálorova noha se zjevně o dost zlepšila a nebo prožívá obrovskou bolest a nedává to moc najevo. Bálor se rozebíhá na Stylese a nasazuje mu Running Front Dropkick, přičemž Styles opravdu tvrdě narazil zádama do turnbucklů!!! Styles leží před rohem a toto je jasný signál pro Finna Bálora, který leze za provazy, a potom leze nahoru na roh. Bálor rozhazuje ruce do vzduchu jako při svém nástupu, jenže Styles se kutálí ven z ringu. Diváci bučí na Stylese a ten se opírá o barikádu. Bálor seskauje z rohu a dívá se na své koleno. Finn se rozebíhá a skáče z apronu na Stylese nohama napřed a oba dva se provalili skrz barikádu!!! Diváci skandují: „Holly Shit! Holly Shit! Holly Shit!“ Rozhodčí je začíná oba počítat. Bálor leží v troskách barikády a drží se za svoje koleno a řve bolestí. Styles leží jako by byl mrtvej. Bálor se dokulhal do ringu a rozhodčí pokračuje v počítání: ….......3.............4...............5.................6.............. 7....................8...............9............. Styles se vrací do ringu! Jenže ho hned Bálor chytá a BLOODY SUNDAY!!! Diváci počítají s rozhodčím: 1................2.................KICK FUCKING OUT!!! Bálor se otáčí po rozhodčím, protože toto nie možné! Diváci skandují: „This is Awesome!“ Bálor už potřetí dnes leze nahoru na roh s cílem ukončít zápas. Tentokrát už by se mu to snad mělo povést, nebo ne? Styles vypadá, že ještě nějaké síly mu na dně zbyly. AJ se zvedá a zasahuje Bálora na rohu PELÉ KICKEM!!! Bálor byl zasažen přesně a teď visí hlavou dolů z rohu. Styles už je skoro na dně svých sil, ale bere Bálora do pozice na svůj finisher a je z toho STYLES CLASH!!! Toto musí být závěrečněj pin: 1...............2.............KICKOUT!!! KICKOUT!!! OMFG! Styles se zvednul do sedu, podíval se na rozhodčího a ten ho ujištěju, že bylo napočítáno opravdu jenom do dvou. Styles si lehá a chytá se za hlavu. Pro neaktivu v ringu rozhodčí oba počítá: 1......2....3.....4.... Styles se kutálí za provazy, kde se chytá provazů a letí na Bálora SUPERMAN 450 SPLASH!!! Jenže Bálor se mu vyhejbá! Styles se snaží zvednout, ale inkasuje další tvrdej RUNNING FRONT DROPKICK do turnbucklů! Styles se z nich snaží zvednout, ale akorát dostává Slingblade! Styles leží před rohem a toto je nejspíš konec, protože Bálor leze nahoru na roh, opět rozhazuje ruce, napodobuje ho většina fanoušky a Bálor skáče COUP DE GRACE!!! Bálor počítá: 1..............2.............3............ YES! Finn Bálor to dokázal a porazil AJ-e Stylese. Souboj dvou bývalých lídrů Bullet Clubu dopadl ve prospěch toho prvního a zároveň zakladatele této frakce. Do ringu už přicházejí Tag Teamoví šampioni, Karl Anderson a Doc Gallows, kteří gratulují Bálorovi a dávají mu také tričko, ve kterém jsou oblečeni i oni, tedy Bálor Club, jenže Bálor je odmítá. Co se to děje? Bálor jde ke Stylesovi, kterej se těžce zvedá v rohu a ukazuje mu gesto „Too Sweet“ Styles se na něho kouká a nakonec za jásotu diváků si s Bálorem přiťukává! Bálor podává Stylesovi tričko Bálor Clubu a on si ho obléká! Wau! Tag Teamoví šampióni zvedají Bálora na ramena a Styles jde k nim a všichni čtyři si přiťukávají gestem Too Sweet a odcházejí do backstage! 
 
… Roman Reigns poráží Huntera a obhajuje svůj WWE World Heavyweight Championship!!! Roman Reigns přitiskává k sobě svůj tvrdě vybojovaný titul a diváci mu tuto výhru opravdu přejí. Jenže co je sakra tohle? Celá hala se ponořila do tmy. Na titantronové ploše se objevuje velkej nápis „Bálor Club“ To snad né! Všichni čtyři členové přicházejí do ringu a to nevěstí nic dobrého pro Romana Reignse. Bálor Club obklíčil ring! Reigns okamžitě jde po Finnu Bálorovi, jenže už má v zádech Stylese s Tag Teamovy Championy! Reigns je na zemi a Bálor jenom přihlíží jako dostává Reigns nakládačku. Diváci bučí a vypískávávají celý Bálor Club, jenže jim to není nic platné, protže Gallows s Andersonem zvedají Reignse a SUPERKICK od Stylese!!! Gallows zvedá Reignse do Suplexu a Anderson ho chytá za nohy a nasazují mu jejich teamový finisher MAGIC KILLER!!! Nakonec se dostává i Finn Bálora, kterýmu je World Champion předán. Bálor chytá Reignse kolem hlavy a nasazuje mu BLOODY SUNDAY!!! Bývalý šampion NXT zvedá WWE World Heavyweight Championship nad hlavu za velkého bukotu, k tomu si ještě ukazuje ukazováčkem na spánek. Poté co Bálor pokládá titul na Reignse, tak ukazováček směřuje na něho. Bang! Tím končí Wrestlemanie 32!
 
Autor: Filip Šedivý
 
TOPlist
TOPlist