Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 
Rozhovor s WOH šampionem Randym Ortonem
 
1.Lidi je to tady ! Pro tento rozhovor se musel Edge vrátit do moderátorského křesla, protože je tu tolik odkládaný a žádaný rozhovor s prozatímním, možná za chvíli i budoucím dvojnásobným WOH Heavyweight šampionem. Dámy a páni The Viper Randy Orton. Furt zatáváš půl roku starý názor, že vzkaz pro fanoušky a wrestlery v šatně je plýtvání času?
Tak zaprvé, Já už jsem dvojnasobnej WOH Heavyweight šampión a k dotazu, přesně tak, je to nejen plýtvání času ale i plýtvání slovy.
 
2.Supr, tak první dotaz bude rovnou k věci. Na WM proti vám stojí Unholy Kingdom, nemám pochybnosti o tom že s Brockem uděláte všechno abyste je zničily a z Manie odcházely s obouma beltama. Co přesně království na největší PPV roku čeká?
Co je čeká? Potupa v podobě totální destrukce. Jimmy Havoc si myslí, že když se spoji vysmaženej magor s duchodcem a vyhasinajicí hvězdou, že vznikne něco neporazitelnyho a neznicitelnyho a tohle mu bude na WM vytluceno z palice. Unholy Kingdom je zatím ta nejsmesnejsi frakce v celý historii WOH a pro BMF to bude stejne snadný jako se všemi předešlými.
 
3.Se všemi předešlými, to mě přivádí k Tag Team titulům. Má BMF na to je získat zpět popř. kdy?
Jistě že na to BMF má. Ale to není ta spravna otázka, ta spravna otázka zni : Co s těmi tituly ted, když nynější TT šampioni už se rozhodne nedají dohromady. To že je BMF mohou získat zpet je všem jasný, celý zápas o tituly jsme táhli a dominovali, to všichni vědí, prohráli jsme jen díky Rhodesove štěstí.
 
4.Necháte si je dát do rukou bez boje, nebo počkáte na soupeře v případném vacantování titulů?
No, na WM to bude boj o vše a jeden z těch titulů je v UK, takže po WM bude Náš. A jestli se o ten druhém bude chtít Angle rvát, nemáme problém ani jeden. Ale je to na GM, klidne si je vybojujeme znovu, to umíme.
 
5.V UK je Manie, na které nejseš podle tvýho očekávání hlavním tahákem, tvá reakce?
Na nedoceňování toho nejlepšího tady už jsem si zvykl.
 
6.Škoda že na main event měl nárok jen vítěz Royal Rumble, taková byla dohoda kterou jsem nechal podepsat obouma GM a oba ji dodrželi. Každopádně jaký jsou plány pro rok 2017, dal sis nějaký wrestlingový přecevzetí?
Předsevzetí? Nemám potřebu si dávat předsevzetí, rok 2017 bude rok Zmije, ať už se to lidem libi nebo ne. Rok 2016 byl rok BMF, ten následující se ponese v duchu Heavyweight šampiona.
 
7.Je individium se kterým by si chtěl zápasit popř, proti němu obhajovat svůj titul pokud ho samozřejmě na Manii udržíš?
Je tu jeden, proti kterému bych si obhajobu titulu uzil. Je to kupodivu Můj parťák Brock Lesnar.
 
8.Seš rád že máš na Manii v zápase i o tvůj titul ve svým rohu právě Bestii?
Jistě že je dobrý mit bestii po svem boku.
 
9.Ani z druhého rosteru tě nikdo nenapadá? Když jsme u Nitra tak sleduješ ho? Chtěl by si být součástí červené show?:D
Chris Hero býval zajímavý, bohužel pro něj začal nudit. Rozhodne bych nechtěl byt součástí Nitra.
 
10.Co vůbec říkáš na aktuální stav společnosti?
Společnost je nyní na vrcholu, svědčí o tom i to, kdo je nyní jejím hlavním šampiónem.
 
11. Proti komu se ti nejlíp feudí?
Dobře se mi feudilo proti Gabrielovi, myslím že i s Rhodesem si budeme mit co říct. Nejlepší feud jsem měl s Lesnarem.
 
12.Nejoblíbenější moment z wrestlingu(až na Ortona v RR17)
Randyho spálení Wyattovy boudy.
 
____________________________________________________________________
Rozhovor s WOH šampionem Justinem Gabrielem
 
 
1.Dámy a pánové mým hostem je WOH Heavyweight Champion Justin Gabriel. Zdravím tě šampione, chtěl bys něco vzkázat komunitě a wrestlerům v rostertu popř. obou rosterech?
Zdravím všetkých. Nemám nič čo by som chcel odkázať. Prakticky tam skoro nikoho nemusím až na pár výnimiek. Môžem len povedať že ďalší rok budem úspešnejší a WOH titul chcem držať čo najdlhšie takže ho nikto nezíska len tak.
 
 
2.Jak dlouho si přemýšlel nad návratem k WOH a co tě nakonec zpět opravdu přivedlo?
Dlho som premýšľať nemusel. Jedného dňa som išiel na Online hru všimol som si že stránka prešla zmenou k lepšiemu a popravde tam boli ešte nejaké tituly ktoré som v živote nedržal a ktoré držali nesprávny ľudia a ešte aj držia. Takže to bola výzva získať to čo som ešte nedržal a výzva na kopať tým zelenacom rit. Ako iste všetci vedia jeden z mojich cieľov som už splnil a mam v pláne si nastaviť latku ešte vyššie.
 
 
3.Věříš si na Randyho Ortona? Věříš že i přes zranění způsobený BMF budeš schopen obhájit svůj titul?
Samozrejme, vždy si musí človek veriť a špeciálne keď není 100% fit. Ja som si povedal že získam WOH titul no jeden s plánov je aj ten aby som si ho udržal čo najdlhšie. Takže áno verím si a na PPV sa dostavim a budem čestne bojovať aj keby som mal prísť o paličke alebo na vozíku. 
 
 
4.Pokud přes Vipera projdeš, tak proti komu by si nejraději obhajoval WOH titul příště? Lidí co chcou title shot je hodně, ale mít ho může jen jeden.
Sľúbil som to Shawnovi a svoj sľub do držím teda ak sa mu podarí prejsť v Fatal 5-way matchi.
 
 
5.Co chceš v týto společnosti ještě dokázat, popravdě si už dokázal vše. Co je ted motivací Justina Gabriela a co bude jeho motivací pro rok 2017?
Ne to nie je pravda ani zďaleka som tu nedokázal všetko. Sú ešte nejaké tituly ktoré som nedržal. Vždy sa dá niečo prekonať a vylepšiť. Mojou motiváciou teraz je udržať si čo najdlhšie hlavný titul a to je to na čo sa teraz sústredím najviac. Rok 2017 je tu čoskoro a moje ciele sú  vysoké. Nebudem sa tajiť tým že mám chuť ovládnuť Slammy Awards vo veľkom a vo viacerých kategóriách a to môžem dokázať len úspechmy takže sa môžte tešiť na ďalší rok.
 
 
6.Co říkáš na výsledek zápasu "Loser leaves Nitro" Barrett x Mysterio?
Pre mňa osobne najlepší zápas na show aj keď to dopadlo tak ako to dopadlo. Výhru som prial samozrejme môjmu partakovi ale nevyšlo to. S tým už nič nespravíme, Rey ide do SD a to je aspoň malé pozitívum na tom všetkom nie kvôli tomu že by som tu jeho pomoc potreboval ani on moju ale kvôli tomu že môžeme  opäť získať TT tituly a prekonať Edgeho a Punka v počte držaní TT titulov. Ak sa nemýlim držali ich o jeden krát viac.
 
 
7.S kým se ti v Backtage feudí nejlíp?
S kým sa mi feudi najlepšie? Jednoznačne Rhodes. Ten zmrd sa od začiatku hry vôbec nezmenil.
 
 
8.Toje pravda..:D Jsi po návratu spokojen s produktem hry, nebo si zastáncem toho že kdysi to bylo lepší? Líbí se ti rozdělení rosterů?
Starý hráči sa stále vracajú takže to není zle ani teraz ale strieborná éra je strieborná éra. Postavili sme hre pevné základy na ktorých hra drží doteraz. Čo sa týka rozdelenia rosterov s tým som veľmi  spokojný je to ako za starých čias ešte by som vrátil WWE titul aby každý roster mal svoj hlavný titul pretože ak Wade stratí IC titul opäť sa z neho stane obyčajný titul.
 
 
9.Čteš i konkurenční show?
Nitro si prečítam rad ale nie vždy celu show vždy si vyberiem zápas ktorý má zaujíma najviac a na ostatné seriem je to podľa nálady.
 
 
10.Co přeješ hře do roku 2017?
Veľa hráčov a úspechov a manažérom chuť písať show odvádzajú skvelú prácu.
Dík za rozhovor, dámy a páni Justin Gabriel.
 
__________________________________________
Rozhovor s Jimmym Havocem
 
1)Mým hostem dnes jak jistě většina ví, je ECW šampion Jimmy Havoc. Co by si chtěl vzkázat všem co to čtou, wrestleři, fanoušci, hateři?
Blbá otázka...FUCK YOU!
 
2)Kdo vůbec jsi? Kdo je Jimmy Havoc. Odkud si přišel? Kam až jsi schopen zajít? 
Já jsem někdo kdo se tady ještě neobjevil. Jsem ten, kdo tuto společnost svým příchodem převrátil na ruby. Já jsem psychopat, který se nebojí bolesti. Přišel jsem z Britského království, které jsem dobyl a dobiju to i zde. Neznám hranice. Sám nevím, kam až jsem schopen zajít... Nikdo nezná mé hranice!
 
3)Jaké jsou tvé pravé cíle v této společnosti?
Určitě se chci jednou dostat k hlavnímu titulu, protože to, co tam je teď. To není šampion, ale kus hovna.
 
4)Proti komu by si chtěl titul obhajovat, pokud se dostaneš přes Hera?
Zajímavé by bylo mít zápas třeba s Ortonem a nebo nějaký pořádný Hardcore s Lesnarem.
 
5)Si prvním člověkem v historii co ve svém in-ring debutu dokázal získat titul, co za tím úspěchem vůbec stojí, je to mozek a chápání hry, obchod s dáblem a společná spolupráce a nebo fakt že to byl deathmatch?
Ode všeho trochu. Pohybuju se v tomto wrestlingovém světě docela dlouho. I WOH jsem sledoval už docela dlouho, snažil jsem se pochopit každého soupeře jak ho co nejefektivněji zničit. A samozřejmě že to byl Deathmatch mi hrálo jen do karet...
 
6)Prozadíš nám nějakou taktiku, kterou použiješ v zápase s Herem? Nezapomen že jedná se o Steel Cage match.
Taktiku neprozradím, ale nepodceňuju toho zmrda. Vím co dokáže...  Steel Cage není typ zápasu, ve kterém bych se vyžíval, ale alespoň mi Hero neuteče...
 
7)To jsem si myslel ale zkusit jsem to musel. Kdo je pro tebe největší hrozbou a proč?
Teď je mou největší hrozbou Hero. Proč? Protože s ním mám zápas o můj titul. Není to hrozba ale dostatečně velká aby mi můj titul vzala...
 
8)S kým se ti nejlíp feudí?
Budu se opakovat, ale s Herem. Je jeden z mála co umí dobře psát.
 
9)Jsi tady dýl než si někteří myslí, jak hodnotíš kvalitu shows a příběhů at už oproti minulému roku nebo obecně?
Kvalita shows jde čím dál tím více nahoru a jsem za to rád.
 
10)Jsi spokojen s tvým příběhem?
Jo s příběhem jsem spokojen, ale vždycky je něco, co se dá zlepšit že?:D
 
11)Od ted přejdeme k realitě :D Jaký produkt vlastně sleduješ a jaká je tvá nejoblíbenější společnost?
Sleduju Lucha Undergroung, WWE a sem tam se kouknu i na CZW. Nejoblíbenější je samozřejmě CZW
 
12)Nejlepší wrestler v této chvíly?
Kevin Owens
 
13)Nejlepší Tag Team v této chvíly?
Nwe Day
 
13)Nejlepší wrestler všech dob?
Undertaker
 
14)Nejlepší tým všech dob?
Brothers Of Destruction
 
15)Nejlepší manažer všech dob?
Paul Heyman
 
16)Co pro tebe je nejvíc nezapomenutelnej moment?
WM30 - Konec streaku
 
17)Největší legenda?
Undertaker
 
18)Kterej move by si chtěl za finisher kdyby sis mohl vybrat?
Electric Chair Driver
 
19)Kvalitně odvyprávěnej příběh nebo nějakej pěknej spot-fest popř. hardcore?
Sportfest a kvalitní hardcore
 
20)Ikdyž si možná na otázku odpověděl, tak proč se díváš na wrestling?
Kvůli skvělým charakterům, baví mě sledovat jak se vyvíjí a samozřejmě kvůli kvalitním zápasům, nejlépe nějakých Ultraviolent:D
 
____________________________________________________________________
Rozhovor s vítězem Royal Rumble 2016 - Stingem
 
1) Dnes je mi ctí si pozvat vítěze zápasu Royal Rumble, který se pokusí získat hlavní titul společnosti v hlavním taháku Wrestlemanie, kde se setká se šampionem Sami Zaynem a Danielem Bryanem. Takže Stingu, jak velké šance vidíš na svou výhru?
Myslím,že jsou u všech stejné. Oni si pořád myslí jak jsou lepší ale já jsem připraven. Tvrdě jsem dřel a opravdu si věřím.
 
2) Byl jsi cca čtvrt roku mimo dění hry. Pomohla ti přestávka načerpat nové síly a chuť hrát?
Ta přestávka přišla v hod. Opravdu jsem potřeboval dostat chuť zase hrát ale teď ji mám a jsem připraven dostat se na vrchol
 
3) Tvůj návrat do WOH a hned jsi vyhrál Royal Rumble, jaký to byl pro tebe pocit?
Popravdě jsem byl strašně moc překvapenej. Takovej návrat jsem si opravdu ani ve snu nepředstavoval. Takže pocit velkého štěstí
 
4) Co bys vzkázal těm, kteří tvrdí, že když jsi přišel do RR zápasu jako poslední - dokonce po posledním ohlašeném wrestlerovi, tak si vítězství nezasloužíš?
Že je mi to úplně jedno. Pokud vedení chtělo a dali mě do toho zápasu museli vědět jak to dopadne. Takže komu to vadí je to jeho problém.
 
5) Na poslední PPV jsi zápasil s CM Punkem, vnímáš tako jako čest, e jsi se mohl setkat s legendou hry, nebo je nějaký soupeř, se kterým jsi měl zápas, a byla to pro tebe větší čest?
Není to pro mě čest. Protože Punk si myslí,že je legenda ale to by se tak musel chovat. Jediné co je je velkej srač kterej si mysli,že si z něj každej sedne na prdel. A větší čest pro mě bylo porazit AJ v zápase o championa
 
7) Vnímáš tohle jako tvůj primetime, a nebo vnímáš i to, že pokud neuspěješ, tak by to pro tvou kariéru mohl znamenat strmý pád?
Je to asi vrchol moji kariery ale myslim si,že i když prohraju svět se mi nezboří
 
8) Máš nějaké rady, které bys chtěl předat novým hráčům hry?
Asi ne. Protože stejně jako já si poradit nenechají
 
9) Na závěr klaisických otázek jedna, na které si vždy pohoním ego. Jaký dopad na hru, má dle tebe, změna na postu generálního manažera?
Podle mě žádnou oba dva se chovaji tak že si mužou dělat co chtějí. Takže velký rozdíl nevidím
 
Křížový výslech
 
10) Hodně lidí hraje hru, ale už wrestling nesleduje, což mě na jednu stranu hodně těší. Patříš mezi ně? 
No nesleduju tak joko dřív ale je to spíš kvůli času
 
11) A co scéna mimo WWE?
Už vůbec
 
12) Koho, krom Stinga, vnímáš jako tvého oblíbeného wrestlera minulosti?
Lex Luger a Tatanka
 
13) A kdo je tvůj nejoblíbenější wrestler teď?
Dean Ambrose a Roman Reigns
 
 
14) V létě se plánuje sraz hráčů naší vaší hry na žižkovské akci VcV. Plánuješ se zúčastnit? 
To je ve hvézdách. Protože mě čeká ještě jedna operace. Takže opravdu nevím ale pokud zdraví dovolí pojedu.
 
15) Nejpodceńovanější nebo nejnedocennější wrestler všech dob? 
Tady opravdu nevím koho napsat protože zastavám názor,že každý svého štěstí strůjce. Takže nikdo
 
16) AOW nebo Wrestlingweb?
Wrestling web
 
17) Shield nebo Evolution?
Shield
 
18) Jak vnímáš vstup Stinga do síně slávy WWE?
Myslím si,že je to jen aby vytáhli z lidí peníze. Nemyslím si,že tam patří.
 
19) Ve které společnosti si měl Stinga nejraději?
WcW
 
20) Nezapomenutelný wrestlingový moment, jenž si vždy vybavíš? 
Debut Stinga ve wwe protože to jsem nikdy nečekal
 
Dámy a pánové muž, který si říká Sting. Díky za rozhovor. 
 
Rozhovor s The Undertakerem
 
1) Je tu poslední rozhovor v roce 2015 a pozval jsem si do něho nejčerstvějšího šampiona WOH, Undertakera. Dva necelé roky tvrdé práce se vyplatily, jaké to je teď tady stát jako WOH Heavyweight šampión?
Na tento moment som dlho čakal a konečne som dosiahol toho čo my tie 2 roky chýbalo byť Championom je pekná vec ale má to aj druhú stranu mince aby som mohol tvrdo obhajovať tento titul bude náročné ale budem sa snažiť pokial to pojde
 
2) Stále musíš ale být ve střehu, protože jsi titul sebral nejdominantnějšímu šampiónovi, co tu kdy byl, takže jak se těšíš na odvetu s Brockem?
Brock Lesner bol dobrý champions ale kazdeho sláva raz skončí škoda ze ja ju ukončím na RR Brock netuší čo ja ešte v ringu ukažem šetril som ho ale na odvetu sa tešim Brock Lesner padne
 
3) Jaký máš vzkaz pro ty, kteří říkají, že kdyby Daniel Bryan neupsal duši Ministry of Darkness, tak se nikdy šampionem nestaneš?
Tí ktorý si myslia ze ten ty som získal vďaka Bryanovi tak majú pravdu ale nie úplnú diabol a temnota to chceli aby som ja Lord of Darkness mal mať titul tak temnota stúpila do ringu a pohltila všetkých ktorý my v tom bránili ale najvadšiu zásluhu mam ja som bol ten ktorý mlastnoručne zobral do ruky a zvihol nad hlavu
 
4) Zažil jsi i když Edge řidil show a ty jsi byl ten, kdo Bryanovi vyhrál moc, takže jak zatím hodnotíš vykonávání funkce generálního manažera?
Ja si stažovať nemožem ja som spokojný ale to je ešte čas niečo hodnotiť ja si myslím že ide dobrou cestou nový rok je za dveramy  čas ukaže ako to bude celý rok
 
5) Co říkáš na současnou komunitu, která se schází v backstagi?
V backstagi vládne rivalita a to je dobre každý ma právo si povedať čo chce a hoci komu aj keď sa mu to nepáči každý je strojcom svojho štastia ako ja a komu sa to nepáči v ringu si to povieme
 
6) Svého cíle si dosáhl a co plánuješ dál jako nejprestižnější šampion wrestlingového světa?
Jeden z mnohých cieľov je splnení ale nikde neni napisané že ziskať ďalší titul sa nedá ešte mám pár nevyriešených konfliktou ale to až neskor
 
7) Uvítal bys nějakou náhradu místo Braye Wyatta ve vaší stable, nebo myslíš, že Abyss jako tvá pravá ruka bude stačit?
S Abyssom som spokojný ale parťák by sa mu zišol ale to uz pomali riešim ale nebudem prezrádzať Randy a HHH sa majú čoho báť temnota ich pohltý a tituly budú opať naše
 
8) Jak bys zhodnotil rok 2015, ze svého pohledu a celkově z pohledu na vývoj hry?
Pre mna je rok 2015 rokov spokojnosťi rok začal bojom o titul ale sa my to nepodarilo návrat mojho brata ma zaskočil ale na konec som  ho pochoval zaživa aj s otcom  potom prišla temnota a snou Ministry of Darkness vládli sme ničili sme a nakoniec zničili edga a jeho team, nakoniec titul a zničenie Brocka Lesnera a vývoj hry sa vybral dobrým smerom aj somnou
 
9) Nějaké slova pro tvé potencionální soupeře?
kto nechce skončiť skor ako začal nemal by sa hrať na hrdinu a nebrať moje meno do huby lebo skončí ako Brock na RR a to bude výstraha pre všetkých kto budú chcieť siahnuť na moj titul
 
Křížový výslech:
 
10. Sleduješ ještě wrestling?
ano
11. Sleduješ i mimo WWE? (jestli ne, proč?)
sledujem iba WWE iné my nič nehovorí mne stačí WWE podla mna je dobrý produkt ktory ma tú najvyššiu kvalitu
 
12. WWE nebo NXT?
WWE
 
13. Nejoblíbenější wrestler of all time a teď?
Undertaker teraz aj predtým neni očom
 
14. Nejoblíbenější zápas of all time
WM 28 Undertaker  vs Triple H
 
15. Největší wrestlingový talent součastnosti?
Cesaro skoda že nedostane poriadny push
 
16. Nejoblíbenější chvat?
Sú 2 K.O. Punch od Big Showa a Tombstone Piledrive od Undertaker
 
17. Wyatt Family nebo Shield?
Wyatt Family
 
18. ArtofWrestling nebo WrestlingWeb?
WreslingWeb
 
19. WWE, ECW nebo WCW?
WWE
 
20. Největší wrestlingová legenda je?
The Undertaker "Deadman" 
 
Rozhovor se Světovým šampionem Brockem Lesnarem
 
1) Dnes je mi ctí přivítat borce, který zažívá nejúspěšnější období ve své kariéře. Na Wrestlemanii VI získal United States Championship na což navázal výhrou King of the Ring, IWGP Heavyweight titulu a poté i světové nejprestižnějšího titulu WOH Heavyweight Championship, bestii Brocka Lesnara! Brocku, klasicky na začátek, co bys ted vzkázal lidem co si čtou tenhle rozhovor?
Takže ahoj!
Chtěl bych vzkázat pár věcí. První věc je pro moje fanoušky a kolegy: díky moc za podporu, jste moje opora, která mi pomohla, abych pokračoval i přes zranění. A teď zpráva pro moje odpůrce a soupeře: chlapi, serte na to. Já miluju bejt dominantní a něco ničit, takže pokud nechcete končit blbě, jako ostatní před vámi, pojďte na to :)
 
2) Jak už jsem tu vyjmenoval tvé úspěchy, tak kde byl ten bod, že se všechno zlomilo a najednou se ti začalo dařit?
Bylo to tím, že jsem to začal brát opravdu vážně. Znovu jsem v sobě probudil tu touhu...tu touhu po úspěchu a slávě. A říká se, že co jde na horu musí také dolů. Já však doufám, že díky mé tvrdé práci zůstanu nahoře a nikam nespadnu. Takže odpověď na Tvojí otázku je prostě taková, že jsem do toho začal dávat zas vše a přestal to brát jako oddych. Je to něco co mě naplňuje a naplňovat bude
 
3) Na hře jsi už nějaký ten pátek, tak nám řekni jak na tebe působí komunita v backstagi ted, oproti tomu když jsi začínal?
popravdě...ze začátku jsem na to dost sral, jaký jsou tam lidi... takže si nepamatuju přesně jaký osoby to byly. Ale vím, že ty osoby, co mi teď leží u nohou mi říkaly, že to nikam nedotáhnu. A kde jsem teď? Jsem momentálně nejdominantnější člověk v ringu a pokračuju ve své dominanci. Vyhrál jsem KOTR a WOH! Takže to vidím akorát tak, že dřív to byli namyšlení blbové a někteří stále jsou. Až třeba na Barretta, kterýho fakt celkem respektuju až na nějaký neshody. Někdy i Bryana si rád vyslechnu. Ale takoví ti šaškové ostatní tam stále jsou.
 
4) Jak vnímáš výměnu na postu Generálního Managera, zlepšila se od tý doby hra a nebo naopak?
Víc se vyznám ve shows. Ale jinak si myslím, že předchozí byl také kvalitní. Práce obou se mi moc líbí
 
5) O tvůj WOH Heavyweight Championship v poslední době projevilo zájem hodně lidí (Bryan, Taker, Zayn, Owens, Barrett, Orton) kdo z nich je pro tebe největší hrozba?
Největší hrozba....nebudu lhát, je to Barrett a Daniel Bryan. Ostatní se dá říci, že jsou takoví ti sráči, co mi říkali, že to nikam nedotáhnu.
Např Orton, člověk, se který jsem měl velmi krvavý feud, ale od tý doby jsem došel k zlepšení, tudíž si myslím, že na něj mám v pohodě. Zayn je spíše takovej march a to samé Owens. K tomu Taker je úplně mimo, takže zas takový strach z nic nemám.
 
6) Je teď někdo v rosteru s kým by ses přál utkat a ještě jsi třeba neměl tu čest ho pozvat do Suplex City?
Řeknu Ti to tak, jak to je...všichny, kdo nejsou se mnou
 
7) Tvůj prozatimní nejlepší zápas a nebo nejlepší soupeř?
Nemám jeden, ale mám jich více. Určitě rád vzpomínám na zápas s Ortonem a také na zápas s Barrettem. Můj oblíbený soupeř je Wade, protože je jeden z mála, kdo se mnou držel krok v pohodě
 
8) Jak bys okomentoval chování Wadea Barretta z vašeho sporu, ve kterém ti nejdřív na Summerslamu nepodal ruku, pak tě na začátku zápasu v Anglii kopl do slabin a k tomu ještě napadl rozhodčího aby toho mohl využít ve svůj vlastní prospěch?
To chování...bylo to otřesný a sám jsem po zápase byl dost překvapenej. Tohle prostě k Barrettovi nesedí! Respektuju ho od začátku, ale tímdle si to na nějakou dobu u mě posral...
 
9) Kam bys to chtěl s WOH titulem dotáhnout? 
Co nejdál to půjde! Dokud mi bude sloužit zdraví, chci ho držet!!!
 
Křížový výslech
 
10) Undertaker nebo Sting?
Undertaker
 
11) Sleduješ wrestling mimo WWE?
Nesleduju wrestling už ani v WWE
 
12) NXT nebo WWE?
WWE
 
13) Tvůj nejoblíbenější wrestler of all time?
Nemám jednoho, ale dva: je to Andrew "Test" Martin a Chris Benoit
 
14) Tvůj nejoblíbenější wrestler now?
Brock Lesnar 
 
15) Shield nebo Wyatt Family?
SHIELD!
 
16) Chvat, který vypadá nejreálněji?
Double leg takedown
 
17) Chvat, který vypadá nejlépe?
Brogue Kick
 
18) Plánuješ v listopadu navštívit v Praze, WXW?
Ne
 
19) Nejlepší zápas, který jsi kdy viděl?
Wrestlemania 25 Undertaker vs Shawn Michaels
 
20) Nejzapamatovatelnější wrestlingový moment?  
Bohužel pro mě nejvíc zapamatovatelnější moment byla smrt Benoita
Děkuji za rozhovor. Dámy a pánové toto byl váš WOH Heavyweight Champion, The Beast, Brock Lesnar!
 
 
Rozhovor s Undisputed Championem Wadem Barrettem
 
 
1) Dnes je mi ctí přivítat vůbec první Undisputed Championa této společnosti. Wade tohle je už druhý rozhovor. Minule jsi byl ještě MR. MITB. Ted jsi hlavní osoba v rosteru, jak ty pociťuješ tu změnu?
Áno, vtedy som bol v spoločnosti len mesiac.Vtedy som vzhliadal k wrestlerom ako Cody, Booker, Justin, Edge, chcel som byť ako oni.A teraz už som.
 
2) Na téhle hře jsi už přes dva roky. Je nějakej rozdíl mezi komunitou co tu byla a co je tu teď?
Vtedy bolo viacej "priateľstiev" ako teraz.
 
3) Jak jsi spokojený s práci, kterou odvádí momentální GM? Liší se něčím od práce Edge?
Som veľmi spokojný, čakal som, že kvalita klesne.Shows mi prídu dlhšie.
 
4) Je undisputed titul uplnej vrchol, čeho jsi mohl na woh dosáhnout a nebo máš jěště nějaký cíl?
V predchádzajucom rozhovore som uviedol, že by som chcel byť Undisputed Champ.A čo sa stalo?Neviem, či sa dá dokázať ešte niečo viac.Napríklad by som tento rok chcel byť neporazený
 
5) A na to se napojuje i další můj dotaz. Letos jsi zatím neporažený. Myslíš, že ti to může vydržet až do konce roku?
Bude to veľmi obtiažne, myslím že by som to mohol dokázať
 
6) Za týden proběhne trojdenní turnaj King of the Ring. Turnaj je nabitý spousty wrestlery s velkým potencionálem. Kdo si myslíš, že turnaj vyhraje a v kom vidíš největší hrozbu?
Myslím si, že turnaj vyhrá Brock a pochopiteľne v ňom aj vidím najväčšiu hrozbu.
 
7) Máš ještě nějakej dream match, nebo všechni soupeři, se kterými jsi chtěl mít zápas, tak už jsi měl?
Skoro áno.Chcel som poraziť Cenu ale už sa mi nechce.Ešte raz by som chcel poraziť Daniela, potom Stinga.
 
8) Je někdo koho z backstage respektuješ?
Brock,Daniel,AJ, Cesaro
 
9) Jestli máš něco, co bys chtěl říct zbytku šatny, tak teď máš možnost
Že som rád, že ma rešpektujú a uvedomujú si, že som tu ten najlepší.
 
Křížový výslech
 
10) Undertaker nebo Sting?
Undertaker
 
11) Sleduješ wrestling mimo wwe? (popř. jaké společnosti)
Nesledujem ani WWE.
 
12) Hlavní roster nebo NXT?
Hlavný roster
 
13) Tvůj nejoblíbenější wrestler of all time?
Randy Orton
 
14) Tvůj momentálně nejoblíbenější wrestler?
Randy,Wade
 
15) Evolution nebo Shield?
Evolution
 
16) Nejoblíbenější Move, který se dělá z rohu?
450 Splash
 
17) Plánuješ navštívit v listopadu akci od WXW v Praze?
Nie
 
18) Nejlepší wrestlingovej zápas, kterej jsi kdy viděl byl?
Kurt Angle vs Chris Jericho vs Chris Benoit WM 16
 
19) Nejhezčí žena, která kdy byla v tomhle byznysu? 
Stephanie McmMahon
 
20) Máš nějaký nezapomenutelný wrestlingový moment, který si vždy vybavíš?
RKO Na Stephanie
 
Dámy a pánové tohle byl první Undisputed Champion na wweonlinehře, Wade Barrett.
Rozhovor s WWE šampionem a majitelem hry Edgem
 
Týden před největší akcí v historii nejen této hry ale všech her co kdy existovali a existují je pravý čas na velice speciální rozhovor s majitelem této hry. Ano já sám si budu klást otázky na které odpovídáte většinou vy, pak odpovím na některé věci, které by vás mohli zajímat, poté se vrhnu na 10 otázek od vás, od hráčů WWEOnlineHry a samozřejmě nebude chybět rozšířená verze křížového výslechu.
 
Klasické otázky
 
1)Vítám sám sebe na postu toho co se ptá, tak toho co odpovídá. Klasicky co bych vzkázal jako Rated R Superstar fanouškům a zbytku backstage?
Nikdo mě nemá rád, dyť jsem 3 roky heelem :D
 
2)Co se změnilo během 5 let co hraji hru a 4 co ji vedu? Přes zlatou éru Jeffryho, Lawlera, Punka, přes stříbrnou éru v čele s Edgem ve vedení hry, Rhodesem, Gabrielem, Mysteriem a Punkem až po rok 2014 a 2015?
Hráči. Podle mě jen hráči a to jich je tu furt mnoho stejných. Kvality show já osobně posoudit nemůžu, každopádně teď to šlape líp, než v posledních měsících.
 
3)Jak hodnotím rok 2014 jak z postu Edgeho, tak z postu majitele?
Tak pro Edga to byl další rok, co byl na vrcholu jeho vlastní společnosti :D A jako majitel ho hodnotím jako každý jiný, takže pozitivně.
 
4)S kým jsem si podle mě nejlíp pofeudil v minulosti?
Punk a celá New Generation
 
5)S kým si nejlíp pofeudím ted?
Beru ty, co ještě aktivně hrají, takže Gabriel a Styles.
 
6)Jaký byl můj cíl, když jsem začal hrát hru a když jsem ji přebral a začal psát show?
Když jsem nastoupil do hry poprvý, tak jsem byl Kane a chtěl jsem být Tag Team šampionem což se mi i povedlo. To stejné půl roku poté s Edgem. Když jsem přebral show, tak jsem chtěl jenom aby se lidem show líbili a aby hra přežila špatné období. Nezvládl jsem ani jedno a Punk to musel zachranovat :D
 
7)Existuje zápas, který by jsi chtěl psát, ale ještě si neměl tu šanci a asi ani mít nebudeš?
Byl to Stone Cold vs CM Punk v roce 2013. Ted to bude CM Punk vs AJ Styles, ale zápas kterej bych nejradši napsal ale už nikdy nenapíšu asi neexistuje...
 
8)Nejlepší hráč hry?
Nejtěžší otázka kterou jsem si mohl položit :D Ted vážně. Je to mnoho kvalitních ale nejlepší je v mé hlavně pouze jeden. Rhodes byl kurva dobrej a když chce tak furt je, AJ je AJ a vede už nějakou dobu hru, Gabriel nikdy nezklamal, Punk ve své době nepřemožitelnej ale starej dobrej Undertaker. Nic proti aktuálnímu, naopak..Ale Undertaker z roku 2011, kdy jsem přebral hru byl zlato a do ted je, škoda že na něj nemá nikdo kontakt, protože už jsou to skoro 4 roky a furt vím jak moc dobrej hráč to byl.
 
9)Osoba s kterou jsem nejraději spolupracoval na tvorbě show?
I přes pracovitost Bookera, i přes spolehlivost Bryana tak Johny(CM Punk) je můj nejmilovanější spolupracovník, protože je to on kterej mě naučil psát zápasy jak ted umím. On mi vysvětlil všechno co bylo potřeba a do tohoto dne myslím, že se mám od něj co učit.
 
Otázky ohledně vedení hry
 
10)Proč jsem přebral hru na pozdim roku 2011?
Protože kdybych tak neudělal, tak ted bychom hráli ledatak WWEgame a nebo další sračky :D
 
11)Jak těžké bylo se vyrovnat s kritikou hráčů ale i bývalích manažerů hry?
Zažil jsem ji málo a proto s s ní vyrovnávám lehce a když vidím, že se někomu nelíbí ale dalším ano tak se mu směju, protože chce něco dokázat a upoutat na sebe pozornost. Nejvíce kritiky jsem schytal po přebrání hry a to jsem vedení hry na 2 týdny složil, pak mě a celou hru zachránil Punk.
 
12)Kde nastal zvrat a lidem se začínalo líbit co dělám?
Po nástupu Punku zpět na post manažera. Psal to těžší a radil mi jak psat to lehčí. Postupem času se to otáčelo a já psal víc a víc. Nakonec jsem napsal Wrestlemanii 2012 skoro sám a od té doby se lidem z 99% líbí každá show, ikdyž na každé se najdou chyby a na každé by se dalo něco změnit.
 
13)Kolik mi trvá sepsat celá show?
Nevím :D Bývala to otázka spíš 2-3 hodin u Weekly a takový 4 u PPV ale ted je to tak polovina, když mi pomáhá Bryan.
 
14)Co mě na vedení hry o po 4 letech baví nejvíc?
To co mě bavilo před 4 rokama. Psát show a hrát si na bookera, writera a chairmana zároven :D
 
Otázky položené hráči
 
15)Punk: Podle tvého názoru nejlepší éra čili období hry?
Pfff..těžký posoudit ale asi půjdu do tolik zminované stříbrné éry což je rok 2012-13..zlatou éru jsem zažil jen ke konci takže tu zvolit nemůžu :D
 
16)Booker: Jaký nejlepší zápas si podle tebe napsal?
Lidem se více líbili i jiné zápasy, ale podle mě je to furt Stone Cold vs CM Punk z Wrestlemanie 2013. Podle mě nejlepší co jsem kdy napsal a pokud ne nejlepší, tak nejdelší určitě :D
 
 
17)Cena: má některý hráč wwe online hry na to aby dokázal obhájit všechny tituly co vyhrál?:D
Strašná sračka jak už jsem ti napsal ale ok :D Nemá na to nikdo, protože to ještě nikdo nedokázal.
 
18)Rhodes: Vítězství kterýho si nejvíc vážíš ?
Punk - Wrestlemania 2012
 
19)Gabriel: Edge obetoval by si svoje vlasy za WWE alebo WH titul ?
Nope, není třeba nic obětova když šampionem jsem :D
 
20)Styles: co tě vede spojit hlavní tituly ?
Je to jako ve WWE, je třeba mít jednoho šampiona. Ikdyž u nás WH titul znamenal kurva víc jak v realitě, tak bylo stupidní mít 2 hlavní tituly a bylo stupidní mít 2 top borce.
 
21)Bryan: Jak seš spokojenej s mojí výpomocí s shows:D
Solidní práce :D
 
22)Sting: Nemyslis si ze Edge hodne zneuziva svoji moci v tom ze je porad mezi championama?:D
Nenene, on využívá svýho mozku narozdíl od zbytku rosteru.
 
23)Orton: Pomerne dost se rozšiřuje roster, plánuje se do budoucna rozdělení rosteru do dvou shows?
Přemýšlím o tom, ale nejsem si jistej jak by to fungovalo a jak by se stíhalo. Rád bych to vyzkoušel a mám i nějaký nápady, ale ztísnilo by mi možnosti a hlavně přidělalo práci.
 
24)Zayn: Co plánuješ s hrou do budoucna?
Jak jsem naznačoval před rokem, WM měla být má poslední show kterou bych řídil. Nebude tomu tak a naopak nevím kdy ted skončím, protože od doby co mi pomáhá Filip, tak píšu co mě baví a u čeho se nemorduju, takže psaní mě baví víc jak v předešlých měsících.
 
25)Barrett: Prežila už hra nejakú krízu?Kedy, a na ako dlho(okrem letnej, ktorú si vyriešil letnou súťažou)
Jo bylo jich dost, ale datumy ti přesně neřeknu :D Každopádně vždy krize byla poražena, ale ta nejtvrdší byla v době co jsem přebral hru, tudiž v létě 2011.
 
Křížový výslech
 
26)SCSA nebo The Rock
Steve Austin and thats the bottom line cause Dave said so
 
27)Taker nebo Sting
Taker
 
28)Ric Flair nebo Hulk Hogan
Flair
 
29)Shawn Michaels nebo Bret Hart
HBK
 
30)Rowdy Piper nebo Terry Funk
Piper
 
31)Nejlepší move
Jakejkoliv dobře provedenej Piledriver nebo Power Bomb
 
32)Největší talent v byznyse
Sami Zayn
 
33)WWF nebo WCW nebo ECW
WWF
 
34)WWE nebo TNA nebo Indy
TNA ikdyž ted stojí zase za piču
 
35)Aktuálně nejnedocenější wrestler v WWE nebo TNA
Damien Sandow, Cesaro a samozřejmě Alex Riley
 
36)Nenejdocenější wrestler v historii
Mr.Perfect
 
37)Nejlepší tým všech dob
Dudley Boyz
 
38)Nejlepší manažer v historii
Bobby "The Brain" Heenan
 
39)Nejlepší zápas všech dob
Undertaker vs Shawn Michaels WM25
 
40)Největší legenda v historii
Stone Cold Steve Austin
 
 
Rozhovor s WWE šampionem, který si říká Sting
 
1)Jsem rád že dnes je mým hostem WWE šampion. Muž kterému říkají Sting je dnes mým hostem a bude odpovídat na otázky. Stingu hned první otázkou je jak se cítíš a co by si vzkázal jak do backstage tak do světa všem divákům. Případně i tvému vyzivateli AJ Stylesovi.
Jak by jsem se mohl cítitJe zo nádherný pocit mít hlavní titul společnosti a jsem na to náležit hrdej. Do backstage je maličkost já budu ten kdo na WM sjednotí tituli a nikdo z Vás mi v tom nezabrání. Divákům? Je mi naprosto jedno co si myslíte a jestli mě máte rádi já to nedělám pro Vás ale pro sebe. A naší Barbii? AJi měl jsi super rok ale ten zkončil tvojí porážkou a jak zkončil tak bude i novej rok pokračovat.
 
2)Jsi tu +- půl roku. Jaké je tvé porovnání hry před půl rokem a ted. Včetně komunity a kvality akcí.
Za mého působení se to dle mého hodně zlepšilo a myslím že je to příchodem Daniela a me. Kvalita akcí se také poslední dobou zvedla a přišlo hodně zajímavejch lidí ale až čas ukáže jestli to bude k dobru nebo zlo.
 
3)Jak hodnotíš rok 2014 jak pro Stinga, tak obecně pro celou hru? A co vlastně čekáš od roku 2015?
Rok 2014 byl pro hru přelomovej protože jak jsem řekl před chvilkou přišli dle mě momentalně dva nejlepší wrestleři. Pro Stinga nemuhl být ten rok lepší zakončit ho jako nejlepší a hlavní champion nic víc jsem si nemohl přát. A rok 2015? To bude můj rok a nikdo mi v tom nezabrání.
 
4)Ve velkém si zařizoval podzimní sraz, byl jsi hodně sklamán když to nevyšlo a nebo jsi už v té době věděl že to jednou vyjde což se nakonec ukázalo pravdou protože v březnu nejen ty jedeš do Prahy na WXW.
No musím říct že jsem čekal větší zájem ale hold co se dá dělat. V Praze se potkáme s některejma lidma a to bude stačit a tim to pro mě je uzavřené
 
5)S kým si nejlíp pofeudíš a s kým naopak nejlíp pokecáš?
Feud? Bavil mě AJ nez se stal dementem jinak si myslím že nejlepší by to bylo s novackem Monstrem a pokecám nejlíp se Samim a Danielem( AJi prdele si lizat nebudem)
 
6)Jaký byl tvůj cíl když jsi před půl rokem zažil svůj debut a jaký je tvůj cíl ted?
Můj cíl asi jako každého kdo začíná být nejlepší a za tím pořád jdu. A můj cíl už jsem taky říkal chci být první kdo sjednotí tituly
 
7)Jaký je tvůj Dream match na hře?
Zapas kterej by jsem si přál je na WM já vs Daniel vs Sami
 
8)Je v rosteru někoho, koho respektuješ?
Ano respektuju, Stinga
 
9)Jak hodnotíš práci D-Bryana, kterého si mi nejednou doporučil?
Myslím že s jeho psaním se kvalita hodně zvedla a jsem rád, že se to ukazuje jako dobrá volba
 
10)The Rock nebo Stone Cold
SCSA
 
11)Undertaker nebo Sting
Hihi Sting to je jasný
 
12)Powerhouse, technický nebo akrobatický styl wrestlingu?
Powerhouse
 
13)WWE nebo TNA a nebo Indy?
Ted je nejlepší TNA
 
14)WWF nebo WCW a nebo ECW
Tak tady je to taky jasny, WCW
 
15)Největší talent budoucnosti?
Sami
 
16)Nejlepší move všech dob?
Curb Stomp
 
17)Nejlepší manažer všech dob?
Paul Heyman
 
18)Nejlepší tým nebo frakce všech dob?
NWO
 
19)Nejnezapomenutelnější moment všech dob?
WM30 Ukončení Streaku
 
20)Nejlepší zápas v historii?
WM28 : Hell in A Cell : Undertaker vs Triple H
 
21)Největší legenda v historii?
Ric Flair
 
 
 
Rozhovor s D-Bryanem !
 
1)Dnes je mi potěšením přívítat novopečeného World Heavyweight Championa D-Bryana. Co by si chtěl vzkázat zbytku šatny a hlavně tvým fanouškům?
Tak vzkázat bych chtěl hlavně to, že mě nikdy za žádných okolností nepodceňujte, ikdyž jsem se topil ve sračkách po Summerslamu tak jsem se zvednul a dokázal jsem to co jsem vždycky chtěl ale to je teprve začátek, takže se ještě máte na co těšit
 
2)Jsi tu cca rok, takže jaký je tvůj názor na aktuální kvalitu a komunitu hry oproti době kdy jsi začínal?
Kvalita hry je výborná a asi nejlepší od doby co jsem začinal, komunita jak na koho taky jde
 
3)Jak zatím hodnotíš rok 2014, jak obecně tak osobně?
Pro mě osobně to je zatím rok převratů. Začal jsem na PPV No Way Out  v main eventu elimination chamber o WH titul a měl jsem hned od začátku vysokou laťku, ale moje uspěchy pomalu padali a dokázal jsem se opět zachytit až v posledním měsíci a obecně nevím jak ta hra fungovala v roku 2013 takže to moc hodnotit nemůžu
 
4)Už nějakou dobu jsi pomocníkem a píšeš pro hru. Jaká je tvá dosavadní zkušenost se spolupráce s Edgem a naučil jsi se něco nového? Také by mě zajímalo jak se pode tebe liší naše hra od té tvé.
Spolupráce s Edgem je hodně dobrá, když něco nevím dá se ho zeptat a on mi poradí a hlavně se s ním dá domluvit. Přiučil jsem se hodně věcem ve psaní zápasů. Moje hra od této lisí v hodně věcech, ale ta největší bude asi tradice této hry
 
5)Ským si nejlíp pofeudíš a naopak nejlíp pokecáš?
Nejlíp si pofeudím asi s Randym Ortonem, AJ Stylesem a nejlíp si pokecám se Zaynem se s Stingem jsou to v celku fajn lidi 
 
6)Jaký byl tvůj cíl když jsi tu nastoupil jako zbrusunový nováček?
Asi každýho je cíl bejt nejlepší :D a mě se to pomalu plní
 
7)Jaký je tvůj Dream match?
Určitě s AJ Stylesem nebo se samotným panem GM :D
 
8)Je v rosteru někdo koho respektuješ?
Není
 
9)Co chceš dokázat ted? Jako Světový Champion toho můžeš dokázat ještě hodně, ale na co se soustředíš?
Soustředím se na to abych co nejdéle udržel titul
 
KŘÍŽOVEJ VÝSLECH
 
10)The Rock nebo SCSA
SCSA
 
11)Undertaker nebo Sting
Taker
 
12)Powerhouse nebo technický nebo akrobatický wrestling
technický
 
13)Největší talent budoucnosti?
Sami Zayn
 
14)WWE nebo TNA nebo Indy scéna
NXT :D
 
15)WWF nebo WCW nebo ECW
WWF
 
16)Nejlepší move všech dob?
Spear
 
17)Nejlepší manažer všech dob?
Paul Heyman
 
18)Nejlepší tým nebo frakce všech dob?
Shield
 
19)Nejnezapomenutelnější moment všech dob?
Rozhodně ukončení Undertakerova streaku na WM 30
 
20)Největší legenda wrestlingu všech dob?
Taker
 
_______________________________________________________________________________________________________________
Rozhovor se Samim Zaynem
 
1)Dnes je mi potěšením přívítat novopečeného World Heavyweight Championa Samiho Zayna. Co by si chtěl vzkázat zbytku šatny a hlavně tvým fanouškům?
Zdravim všechny. Zbytku šatny bych chtel vzkazat to aby me nikdy nepidcenocali a fanouskum bych chtel hodne podekovat za velkou podporu, bez nich bych to nedokazal, hodne me jejich podpora tahla dopředu
 
2)Jsi tu cca rok, takže jaký je tvůj názor na aktuální kvalitu a komunitu hry oproti době kdy jsi začínal?
Kvalita hry mě hodne prekvapila, nikdy jsem necekal ze kvalita hry prekona me ocekavani. Komunita hry je vyborna jsou tu super lidi a skvělý Majitel
 
3)Jak zatím hodnotíš rok 2014, jak obecně tak osobně?
Zacal hodne uspesne jak pro me tak i pro ostatni hvězdy teto spolecnosti, hlavne Weekly show a PPV se o dost zkvalitnily
 
4)Ským si nejlíp pofeudíš a naopak nejlíp pokecáš?
Zafeudim si nejlip z Wadem Barrettem a na pokec je nejlepsi Sting a Daniel Bryan to jsou pohodový chlapi
 
5)Jaký je tvůj největší úspěch v dosavadní kariéře? Je to půl roční neporazitelnost, United States titul nebo Big Gold který držíš nyní?
Oba dva uspechy jsou pro me nezapomenutelne, takze si cenim obou uspechu.
 
6)Jaký byl tvůj cíl když jsi tu nastoupil jako zbrusunový nováček?
Od zacatku jsem si stanovil cil ziskat WWE titul
 
7)Jaký je tvůj Dream match?
Nemam nakej vysnenej zapas jedine Obhajit na WM Svetovej titul
 
8)Je v rosteru někdo koho respektuješ?
Všechny :D
 
9)Co chceš dokázat ted? Jako Světový Champion toho můžeš dokázat ještě hodně, ale na co se soustředíš?
Soustredim se na to abych co nejdele udrzel Světový titul
 
KŘÍŽOVEJ VÝSLECH
 
10)The Rock nebo SCSA
SCSA
 
11)Undertaker nebo Sting
Taker
 
12)Powerhouse nebo technický nebo akrobatický wrestling
Technický
 
13)Největší talent budoucnosti?
Cesaro
 
14)WWE nebo TNA nebo Indy scéna
WWE
 
15)WWF nebo WCW nebo ECW
ECW
 
16)Nejlepší move všech dob?
Moje :D
 
17)Nejlepší manažer všech dob?
Paul Heyman
 
18)Nejlepší tým nebo frakce všech dob?
Nexus a Shield
 
19)Nejnezapomenutelnější moment všech dob?
Prohra Takera na WM 30
 
20)Největší legenda wrestlingu všech dob?
Undertaker
_______________________________________________________________________________________________________________
Rozhovor se Codym Rhodesem
 
1)Dnes tu máme Bývalého Intercontinental, World Heavyweight Championa a taktéž vítěze Royal Rumble 2014 Codyho Rhodese ! Vítám tě tady a přímo něco vzkaž fanouškům a celé šatně.
Sem zpět v plný síle a půjdu si pro to co si zasloužím už hodně dlouhou dobu WWE TITUL !!!
 
2)Co říkáš na aktuální kvalitu a komunity hry? Jseš tu už přes 2 roky, zažil jsi lepší nebo horší časy?
Aktuální kvalita je dobrá WWE roster je hodně silnej což se o těch primadonách z TNA nedá říct. Ten čas strašně letí ale určitě sem zažil ty lepší časy
 
3)Jaký pro tebe byl rok 2013? Můžeme říct, že to nebyl tvůj nejúspěšnější ale část roku jsi držel Big Gold a měl si jednu z top feudů roku.
Byl to skvělej rok , ale rok 2014 bude pro mě určitě daleko úspěšnější a budu se snažit vyhrávat všechny zápasy
 
4)S kým si nejlíp pofeudíš a ským naopak nejlíp pokecáš?
nejvíc si pofeudím s těma odpadama z TNA a s Truthem .... Nejlíp si pokecám s Wadem,Kanem,Cenou a ostatníma kteří mě nebudou srát
 
5)Co byl pro tebe tvůj top moment v kariéře? Byl to Světovej titul, nebo to bylo něco jiného?
určitě moje 6 měsíční držení Světovýho titulu , ale přijdou daleko lepší úspěchy myslím že po vítězství v Royal Rumble matchy se odstartovala moje nová éra. Když sem nastupoval do společnosti měl sem cíl být nejlepší . 
 
6)Jaký byl tvůj cíl když jsi sem nastoupil a jaký je tvůj cíl ted? Je už splněn nebo je stále před tebou?
Cíl se mě samozřejmě splnil ale to neznamená že sem skončil , budu chtít být stále nejlepší
 
7)Jaký je tvůj Dream match?
určitě zápas proti Edgovi a taky proti skvělýmu wrestlerovi a legendě týto hry CM Punkovi
Takže já nejsu legenda, good god :D
 
8)Je někdo koho ve společnosti respektuješ?
jedinej koho respektuju je Booker T je to skvělej chlap , jinak před nikým nemám respekt
 
9)Co bude s tebou ted? Jseš Royal Rumble winner, ale tím to nekončí že?
pokud si někdo myslí že to tím končí tak se mu vysměju, budu se samozřejmě připravovat na můj zápas na WM kterej chci vyhrát a taky ho vyhraju
 
KŘÍŽOVEJ VÝSLECH
 
10)SCSA nebo The Rock
SCSA
 
11)Undertaker nebo Sting
Taker
 
12)Power house nebo technický nebo akrobatický wrestling
technický
 
13)Největší talent wrestlingu
určitě je to Daniel Bryan a Antonio Cesaro
 
14)WWE nebo TNA
WWE protože mě to fakt přirostlo k srdci i když to už pár let stojí za hovno
 
15)WWF nebo WCW nebo Original ECW
WWF
 
16)Nejlepší move všech dob?
Spear
 
17)Nejlepší manažer všech dob?
Paul Bearer
 
18)Nejlepší tým nebo frakce všech dob?
DX
 
19)Nejnezapomenutelnější moment všech dob?
určitě zápas Rock vs Austin na WM 17
 
20)Největší legenda wrestlingu?
Undertaker
_______________________________________________________________________________________________________________
Rozhovor se TNA Heavyweight Championem AJ Stylesem
 
1)Dámy a pánové, dnes je mím hostem historicky první borec co obhajuje Světový titul jiné společnosti v té naší. Bývalí TV Champ a Soul Survivor Tradičního Tag Team zápasu. TNA Heavyweight a WWE Champion AJ Styles. Vítám tě AJi a hned zezačátku co by jsi chtěl vzkázat fakouškům TNA a WWE a šatnám TNA a WWE?
TNA fanouškům děkuji za podboru a bez nich by to nešlo a WWE co mi je po nich
 
2)Asi se všichni ptají kdo jsi. Takže to necháme jak to je, ale jak jsi se dostal k této hře a co říkáš na její kvalitu, popřípadě jak se změnila od doby co tu jsi?
jsem The Phenomenal One !!! ke hře ani nevím asi někdo hodil odkaz týhle hry na jinou která nestála za nic,tak jsem chtěl jít hrát na WWEOnlinehru chtěl jsem hrát za AJ ale to nešlo nikdo mi ho nechtěl povolit tak jsem pořád otravoval až jsem nakonec dostál BAN byl jsem neskutečně nasraný a kvalita nejlepší nemá konkurenci
 
3)Co říkáš na jednu z top story roku 2013 a určitě i roku nadcházejícího ve které jsi byl zapojen i ty. Myslím z pohledu kreativity a kvality.
nehorázně mě to baví uplně si to užívám,jsem velice spokojený lepší by to snad nemůže být
 
4)S kým si nejlíp pofeudíš a s kým nejlíp pokecáš?
feud Wade a Kane nepokecám si s nikým nemám tam kamarády
 
5)Co pro tebe zatím byl ten největší moment v této společnosti? Debut invaze potažmo tvůj debut, výhra WWE titulu nebo představení toho Světového titulu TNA?
jak se to veme všechno mělo svůj půvab ale DEBUT byl nejlepší
 
6)Co býl tvůj cíl potažmo co je tvůj cíl když jsi do hry vcházel? Byl to ten nejprestiženější titul na světě, držet TNA titul tady ve WWE nebo to je něco jiné?
ano můj cíl byl držet v nejlepší společnosti TNA titul což se povedlo ale především jsme chtěli ukázat že WWE super stár nám nešahají ani pod kotníky což se nám taky povedlo :D
 
7)Jaký zápas je tvůj Dream match ve společnosti?
jsou to dva vysněný zápasy proti EDGOVI a CM PUNKOVI
 
8)Je někdo koho ve společnosti respektuješ?
můj respekt mají ti co vydrželi hrát co nejdéle
 
9)Co bude s Phenomenálním ted? Uvidíme někdy společnost bez titulu který držíš ty, nebo tady plánuješ zůstat a popřípadě odhal co se plánuje nebo co by sis představoval?
mě tady nic nechybí jsem tu velice spokojený nemůžu si stěžovat takže tu pobydnu ještě nějaký čas,chtěli by jsme víc se přivést kvalitních wrestleru a udělat si z téhle společnosti nový domov
 
KŘÍŽOVEJ VÝSLECH
 
10)SCSA nebo The Rock?
Rock
 
11)Undertaker nebo Sting?
Undertaker
 
12)Technický, akrobatický nebo power house wrestling?
technický
 
13)Největší talent aktuálního wrestingu?
Daniel Bryan
 
14)WWE nebo TNA?
TNA
 
15)WWF nebo WCW nebo Original ECW?
WCW
 
16)Nejlepší move všech dob?
moje
Tak to jich bude asi před 100. Sebechvála se říká, že smrdí Champione.
 
17)Nejlepší manažer všech dob?
Paul Heyman
 
18)Nejlepší Tým nebo Frakce všech dob?
DX
 
19)Nejnezapomenutelnější moment v historii wrestlingu?
když Edge ukončil kariéru
 
20)Největší legenda wrestlingu?
Brock Lesnar
LOL
 
Děkuji za rozhovor, dáme a pánové AJ Styles !
_______________________________________________________________________________________________________________
 
Rozhovor s novým Mr. Money in The Bank Wadem Barrettem
 
1)Dámy a pánové dnes je mím hostem jeden z nováčků který je ale na cestě hodně vyskoro. Aktuální Mr. Money in The Bank Wade Barrett ! Vítám tě tady, je to pro tebe asi pořád sen, že jsi zvítězil kufr i přes to, že v zápase si čelil bývalím Světovým Championům...Co by si chtěl vzkázat všem tvým fanouškům nebo otpůrcům a samozřejmě zbytku backtage?
Je mi jedno či čelím bývalým svetových šampiónom alebo jobberom.Mal som jasný cieľ výjsť na rebrík a uchmatnúť si kufrík.Fanúšikovia ste nič viac ako pokrytci a klamári, pretože ma určite pri mojom ďalšom príchode na zápas vybučíte.Jediných fanúšikov čo si cením sú z Anglicka, Vám ďakujem za podporu.
 
2)Začněme od začátku. Co to vůbec dovedlo k této hře? Známí nebo nějaká okopírováná hra a nebo si sem prostě a jednoduše nějakým způsobem zabloudil? A jak na tebe hra působila prvním dojmem?
Hľadal som takútu hru na internete a našiel som toto tak som sa tu registroval.Pôsobí, a je pre mňa super, trávim tu dosť času a baví ma.
 
3)Jsi tu sice krátko ale už máš za sebou pár show, takže jak na tebe působí práce Generálního Manažera a vůbec jak na tebe působí hra jako celek. Čekal si vůbec, že dostaneš takovou příležitost? Přece jenom jsi jeden z prvních kdo se dostal tak brzo vůbec na PPV soupisku.
Ako hovorím táto hra ma baví.GM odvádza dobrú prácu, všetko tu funguje tak ako má.Nečakal som že dostanem takúto príležitosť  na PPV ale pozrite sa na mňa.Som mladý,rýchly,silný.Myslím si že si to zaslúžim.
 
4)S kým si nejlíp pofeudíš a s kým nejlíp pokecáš?
Najlepšie si pofeudím asi s R-Truthom,Reyom Mysteriom,The Rockom,Zackom Ryderom a Randym Ortonom.Najlepšie si pokecám asi s Brockom,Codym,Dolphom,Titusom,Danielom, to sú týpci :D
 
5)Jak jsem zmínil jsi Mr.MiTB, prozradíš nám na jaký titul by jsi chtěl cashnout? Je pro tebe přitažlivější zlatý titul těžké váhy nebo titul který reprezentuje největší společnost na světě? 
Chcel by som cashnúť na WWE titul, snáď ani nemusím písať prečo.
 
6)Přímo navážu je to i tvůj cíl na této hře? Nebo chceš jít ještě víš?
Čo iné si mám priať ako byť WWE Šampiónom.Ale chcel by som byť Undisputed WWE Šampióm.
 
7)Jaký je tvůj vysněný zápas/soupeř?
Hmm to je ťažké, rád by som porazil Justina Gabriela v I Quit Matchi
 
8)Co bude tvůj cíl ted? Co nejrychle se stát Championem nebo se na to připravit, udržet si co nejdéle neporazitelnost a ještě před ziskem titulu se stát top wrestlerem této společnosti? Je nutno brát ohled na to, že se stále můžeš stát prvním borcem co nedokáže cashnutím získat titul a to by podle mě nebylo pro tvou kariéru dobré.
Budem musieť čakať ešte dosť času kým si budem naozaj istý že šampióna porazím.Ale keď cashnem tak si to budete pamätať do smrti.
 
9)Je někdo na koho by sis cashnout netroufl?
Bezohľadu na to či je teraz šampión alebo nie, tak Brock Lesnar, tento týpek utiahol so zlomenou nohou 400 libier vážiacého monštra Marka Henryho.
 
KŘÍŽOVÝ VÝSLECH
 
10)SCSA nebo The Rock
SCSA
 
11)Undertaker nebo Kane 
Kane
 
12)Technický, akrobatický nebo power wrestling
Technický
 
13)Největší talent aktuálního wrestlingu
Antonio Cesaro
 
14)WWE nebo TNA
WWE
 
15)WWF nebo WCW nebo Original ECW
WWF
 
16)DX nebo nWo
nWo
 
17)Nejlepší move všech dob?
Punt Kick
 
18)Nejlepší manažer všech dob?
Spethanie McMahon
 
19)Nejlepší Tag Team nebo skupina v historii?
Brothers of Destruction/Evolution
 
20)Největší legenda všech dob?
Kane
 
Děkuji za rozhovor, dámy a pánové Wade Barrett !
____________________________________________________________________________________________________________
 
Rozhovor s pomocníkem Manažera Bookerem T
 
1)Dámy a pánové dovoltemi představit mého hosta kterým je "Writter" WOHS Booker T ' Vítám tě tu vlastně poprvé, co bys vzkázal celému rosteru WOH, jak přítelém, nepřátelům ale i tvým fanouškům?
Tak určitě , že jsem rád že tu jsem pro ně , a rád budu ikdyž budu později .. Nepřátelům ? Mám jich dost , ale nejvíc se mi líbil feund s Lesnarem .. Jen jeho vyjadřování a ani moje nebylo nejlepší .. Jinak všem díky za podporu ...
 
2)Jak na tebe působí aktuální stav hry oproti těm v minulosti a jak vidíš budoucnost hry?
Minulost vídím tak že bylo super  .. Dříve jsem hrál za charakter Sheamuse , ale vrátil jsem se jako Booker .. Dříve bylo méňě lidí , ale větší aktivita ... by safesaver">Chápu že nemůže být každý aktiv  je dost práce ... A budoucnost  ?? Nevím GM něco chystá a jsem zvědav co to bude ... Nemám na to představu ..
 
3)Hraješ i jiné hry?
Jiné hry nehraju .. Tato nemá "Konkurenta" zbytek co existuje je pro smích ..
 
4)Silná slova :D S kým si v backstage nejlíp pofeudíš a s kým naopak pokecáš?
Nejlím se mi feundí s Brockem , Truthem bylo taky dobré a zbytek se do mě sere , kecám ..  no s nikým jsou to tupci 
 
5)Baví tě tvá "práce" na hře. Tím myslím jediného Edgova pomocníka? Máš se od něj co učít a jak myslíš že ses od začátku tvého psaní zlepšil?
Tak myslím že tam změna byla velká , moje první WOHS ještě z nezmiňovanýma pomocníkama a můj psanej match stál za bačkoru .. , ale Edge mi párkrát poradil a myslím že změna byla na 50 % .. Ale na jeho úrovni ještě nejsem .. A budoucnost vidím tak že pokud to půjde vyhodim toho šmejda z postu GM ! 
 
6)Jaký je tvůj neprestiženější soupeř s kterým si měl největší feud? Je to Lesnar nebo to je někdo z minulého působení?
Tak vždy jsou feudy , ale s Lesnarem se mi to nelíbilo .. Feund byl dobrej , ale není to soupeř na mě .. Ostatně jsem vyhrál a on se hájil tím že mě zmlátil .. Akorád k smíchu .. Největší feund jsem měl s The Rockem ..
 
7)Dokázal si vše co sis na začátku kariéry sliboval? Zatím si se moc ke slovu nedostal ale to se jist změní a co máš ještě před sebou jako tu motivaci? Přece jenom je toho ještě co dokázat !
Chci hlavní title časem se k němu dostanu .. na začátku jsem chtěl bejd nejlepší Tag Team s Codym , ale v podstatě posral si to sám .. Nejdříve Dolph a pak Brock ..
 
8)Co podle tebe bude následovat ted? Vyhrál si feud s tvým bývalím partákem ale Světovej titul si nezískal. Jaká je tvá budoucnost na hře?
Sám nevím , ale snad se dostanu na post GM a Světového championa ..
 
9)Jakého soupeře by si proti sobě v nejbližších měsících najraději viděl?
Ten který má semnou problém rád uvidím v ringu ..
 
KŘÍŽOVÝ VÝSLECH
 
10)SCSA nebo The Rock
SCSA
 
11)Undertaker nebo Kane
Kane
 
12)Technický, akrobatický nebo power wrestling?
Akrobace
 
13)Největší talent WWE a TNA
WWE - Dva bohužel - Barett , Cesaro a TNA moc nesleduji ale AJ STYLES
 
14)WWE nebo TNA
TNA
 
15)WWF nebo WCW nebo Original ECW
WWF
 
16)DX nebo nWo
DX
 
17)Nejlepší move pro-wrestlingu
Clothesline :D
 
18)Nejlepší Tag Team a Stable všech dob
Hardys, Nexus
 
19)Nejlepší manažer všech dob
Paul Heyman
 
20)Největší legenda WWE/WWF a WCW/TNA
Kane a Hulk Hogan
 
Děkuji za rozhovor, dámy a pánové Booker T !
Děkuji ...
_______________________________________________________________________________________________________________
 
Rozhovor s WWE Championem CM Punkem
 
1)Dámy a pánové dnes je mím hostem WWE Champion CM Punk ! Vítám tě tady, co bys chtěl vzkázat všem co to poslouchají? Jak fanouškům, odpůrcům tak zbytku backstage?
Vše co bych chtěl vzkázat jsem již dávno udělal v ringu, od začátku mé kariéry, až do WM 29, ale to už všichni dávno ví, tím vzkazem je, že jsem "Best in the World" a po WM 29, už to ví konečně úplně všichni.
 
2)Jak na tebe působí aktuální stav hry oproti těm v minulosti a jak vidíš budoucnost hry?
Aktuální stav je skvělý, protože já jsem WWE champion, dokázal sem to, o co sem se snažil celou kariéru a to je výhra na WM. Minimálně na jeden další rok to vidím, protože GM Edge dělá skvělou práci. Což jste mohli vidět i na WM 29 ;)
 
3)Hraješ i jiné hry?
Pokud je myšleno wrestlingové, ne.
Tak samozřejmě že ty "konkurenční" :D
Absolutně ne, jsem věrný té originální
 
4)S kým si v backstage nejlíp pofeudíš a pokecáš?
Většinou nestrkám nos do cizích hádek. Kolikrát jenom přihlížím a kochám se stupiditou některých wrestlerů. Sem pořád aktivní, ale píšu jenom když jde o vážnou věc. Samozřejmě v dnešní době se dobře pokecá s Edgem, Austinem, a také se mi líbí Booker T a Brock Lesnar
 
5)Proč se na WM stalo to co se stalo? Proč jsem zradil celou společnost, otázka sice bude kompletně zodpovězena na show ale přiblížit můžeš?
Co se stalo se stát mělo. S Edgem jsme staří přátelé, minulou Wrestlemanii jsme si šli po krku a Edge ukončil mojí kariéru GM. Pak sem ho na Royal Rumble 2013 poslal do nemocnice, možná jsme to celou dobu plánovali, možná to celou dobu táhneme za jeden provaz i po rozpadu WANTED. Celá společnost je jak v Edgovo, a z části i mojich rukách. Austin byl jen návnada, jak vyhrát Dream match of WWE Online hry. Nebo sem si tohle všechno jenom vymyslel a vše může být jinak  Myslím že Edge se k tomu vyjádří jasně na příští show...
 
6)Moje vyjádření padne až na show. Abych navázal kdo je podle tebe tvůj největší soupeř v historii jsem to já Edge nebo je to Austin? Hardy? Orton? Je jich hodně a co třeba starej old school Taker z WM27?
Na tuhle otázku nejde odpovědět, byl sem v mnoha dobrejch zápasech se všema jmenovánýma. A každej feud byl super, Jak sem řekl nedá se odpovědět.
 
7)Dokázal si vše co sis na začátku kariéry sliboval? Asi jo, WWE Champion, Světovej, ECW i Hardcore a Tag team...Wrestler roku a další....Je ale latka kterou si nepřekonal? Mě jedna napadá a ta nepadla právě na WM27? Je to pro tebe stále cíl?
Pokud se Undertaker někdy vrátí, určitě!
 
8)Co podle tebe bude následovat ted? Vyhrál si kontroverzně 4-years making dream match? Je něco většího co může zvýšit momentum jako toto? Jak toho chceš využít? Pokusíš se dostat k Světovému titulu po více než 2 letech i přes výhružek Mr. MiTB a nebo si budeš hlídat svůj titul i když to podle mě je zbytečné protože máš po boku mě
Myslím že už jsem dokázal téměř vše co jde. Momentálně si budu držet WWE titul co nejdéle, a pokusím se překonat milník nejdelšího držitele WWE titulu na Online hře.
 
9)Jakého soupeře by si proti sobě v nejbližších měsících najraději viděl?
Takovýho, který si na mě troufne ;)
 
KŘÍŽOVÝ VÝSLECH
 
10)SCSA nebo The Rock
The Rock
 
11)Undertaker nebo Kane
Taker
 
12)Highflyier nebo Powerhouse
HF
 
13)Největší talent WWE/TNA
CM Punk/AJ Styles
 
14)WWE nebo TNA
TNA
 
15)WWF nebo WCW nebo Original ECW
ECW
 
16)DX nebo nWo
DX
 
17)Tombstone nebo Piledriver nebo Canadian Destroyer
Tombstone
 
18)Nejlepší Tag Team a Stable všech dob
Hardys a Legacy
 
19)Nejlepší manažer všech dob
Paul Heyman
 
20)Největší legenda WWE/WWF a WCW/TNA
HBK/Jeff Jarrett
 
___________________________________________________________________________________________________________
Rozhovor s Vítězem Royal Rumble matche Johnem Cenou 
 
1)Dámy a pánové, pomožte mi přivítat Vítěze Royal Rumble zápasu Johna Cenu ! Vítám tě. Jak se cítíš po velkém vítězství tvé kariery? Nějaký vzkaz všem ostatním?
nemam slov prostě všichhni ví , že já jsem nejlepší wrestler této hry a co chci říct všem ostatním? nechtějte semnou zápasit
 
2)Jak vidíš tvou budoucnost v teto společnosti myslím tím o který titul máš zájem jestli o WWE titul který drží CM Punk nebo o Světovej kterej drží Cody Rhodes?
tak wwe titul jsem už měl  a neřikám , že bych ho znovu nechtěl.
 
3)Hraješ i jinou hru?
nene..tahle je nejlepší.
 
4)Co říkáš na práci GM na projekt WOHS ?
velmi dobrý nápad myslím si , že to je velmi dobrá věc do budoucna a GM ten odvádí nejlepší práci , ze všech
 
5)Myslíš že ti GM dá soupeře ještě před WM ?
doufám v to...nemůžu se dočkat kdo další ode mě dostane!!
 
6)S kým si nejlíp pofeudíš a ským pokecáš v backstage?
feud chci stále s Truthem proč? je to největší buzna na hře:D nejlíp asi s Codym
 
7)Máš na svém kontě další úspěch v kariéře. Jsi bývalí WWE Champion. Nováček roku, Wrestler roku, ted vítěz Royal Rumble. Dosáhl jsi už svého cíle nebo ještě ne? Je tvůj cíl jiný titul nebo porazit někoho?
tak vždycky je nějaký další cíl takže každého cíle ještě ne . Jiný titul , tak určitě ano , ale jestli čekáte , že vám to řeknu tak to vážně ne . a koho nejvíc bych chtěl porazit? už konečně bych porazil Edge a poslal ho definitivně do důchodu
 
8)Vtip roku  Já považuju za tvýho největšího soupeře Kana. Ten se minulý rok dokázal stát Wrestlerem roku, poté vyhrát Royal Rumble a pak i získat titul budeš ho následovat?
tak já byl ten kdo ho obral o titul a pak časem skončil s hrou tady vidíte , jakou mám sílu na lidi :DD následovat ho? já budu ještě lepší než on !
 
9)A další otázka je přímo koho ty považuješ za svýho největšího soupeře...?
tak to zřejmě Kane.
 
KŘÍŽOVÝ VÝLSECH !
 
10)SCSA nebo The Rock 
SCSA !
 
11)Undertaker nebo Kane
Taker
 
12)Největší talent WWE/TNA
Ryback/TNA nesleduju
 
13)5 Star Frog Splash, Swantom Bomb, Air Bourne nebo 450 Splash
Air Bourne
 
14)Spear nebo SpinnerBuster
Spear
 
15)WWF nebo WCW nebo Original ECW
ECW
 
16)DX nebo nWo
DX
 
17)WWE nebo TNA
WWE
 
18)Nejlepší TT/stable
Team Hell No/nWo
 
19)Nejlepší manažer
Vickey Guerrero
 
20)Největší legenda WWE/WWF a WCW/TNA
Hogan/Sting
 
______________________________________________________________________________________________________
Rozhovor s World Heavyweight Championem Cody Rhodesem 
 
1) Dámy a  pánové mím dnešním hostem je nová World Heavyweight Champion a Leader Hart Dynasty Cody Rhodes ! Vítám tě ! Jako první jak již je klasicky..Co bys vzkázal svým fanouškům, odpůrcům a samozřejmě borcům v backstage?
Že sem ještě neskončil zisk WH titulu je teprve začátek chci být nejlepší na hře !!!
 
2) Proč sis vybral právě Codyho Rhodese?
Líbí se mi jeho styl je to skvělej wrestler a budoucí top hvězda WWE
 
3) Je podle tebe naše hra ta nejkvalitnější nebo znáš i lepší z hlediska kvality a hraješ jinou hru?
Tahle hra má skvělou show zatím se jí žádná nevyrovná a ano hraju další 4 hry :D
 
4) S kým si nejlíp pokecáš a s kým nejlíp pofeudíš?
Nejlíp si pokecám samozřejmě s mýma parťákama Bookerem a Dolphem dobře si pokecám aji s Punkem . Nejlíp se mi feudí s Gabrielem , Mysteriem , SCSA , Truth a Sheamus
 
5) Co říkáš na práci aktuálně jednoho GM a jeho pomocníků a co si myslím že s tebou zamýšlí?
GM odvádí skvělou práci show jsou kvalitní a doufám že mi nechají titul dlouho :D
 
6) Máš z někoho respekt?
NE !!!
 
7) Jak vůbec vznikla Hart Dynasty, kdo vybíral jmeno, složení a co je váš další spolenčý cíl?
Hart Dynasty vznikla po mém Hellturnu před ním sem měl feud s Bookerem a potom sme si řekli že bysme se mohli spojit a oživit to tam jméno vymyslel Booker pak přibral Melinu a nakonec Dolpha . Náš cíl ?? chtěli bysme ovládnout TT divizi a klidně získat TT tituly
 
8) Co bys ve hře ještě rád dokázal nebo byl tvůj cíl WH titul?
Po ztrátě IC titulu sem chtěl získat jakejkoliv světovej titul a to se mi splnilo ale jak už sem psal neskončil sem
 
9) Dokázal by sis představit, že by měla Hart Dynasty dalšího člena? Nebo ti to takhle vyhovuje?
chtěli sme dalšího člena ale něják z toho sešlo ale zatím mě to takhle vyhovuje
 
KŘÍŽOVÝ VÝSLECH !
 
10) SCSA nebo The Rock
SCSA
 
11) Undertaker nebo Kane
Taker
 
12) Největší talent WWE/TNA
Dolph Ziggler / nevim no TNA nesleduju
 
13) Swantom Bomb nebo 5 Star Frog Splash nebo Air Bourne nebo 450 Splash
Swantom
 
14) Spear nebo Spinner Buster
Spear
 
15) WWF nebo WCW nebo Original ECW
WWF
 
16) nWo nebo DX
DX
 
17) Nejlepší move
Tombstone Piledriver
 
18) Nejlepší stable/TT
Evolution/DX
 
19) Nejlepší manažer
Paul Heyman
 
20) Největší legenda WWE(WWF) a největší legenda WCW(NWA,TNA)
WWE: Undertaker 
WCW : Ric Flair
__________________________________________________________________________________________________________
Rozhovor s WTT Championem a Mr. MiTB Justinem Gabrielem
 
1) Dámy a pánové. Mím dnešním hostem je Mr. by DownloadNSave">Money in The Bank a WWE Tag Team Champion Justin Gabriel ! Vítám tě. Jako první co bys chtěl vzkázat svým fanouškům , odpůrcům a zbytku rosteru společnosti?
Tak mojim fanušikom by som chcel v prvom rade podakovat za podporu...v rosteru mam nepriatelov ktorým chcem odkazat že ja sa nevzdam !! a priatelom len jedno velke dakujem za všetko 
 
2) Proč jsi si vybral právě Justina Gabriela?
Justina Gabriela som si vybral protože sa mi zanho dobre hrá a patrý medzy mojich oblubených wrestlerov v reale 
 
3) Hraješ i jinou hru než tu naší a je to podle tebe ta nejlepší ve smyslu kvality?
Hram aj iné hry no Online Hra je podla mna jedna z najkvalitnejších...GM si plny svoju ulohu na 100% a je to všetko vydieť na shows su kvalitne spracovane 
 
4) S kým si nejlíp pokecáš a s kým nejlíp pofeudíš?
Tak najlepšie si pokecám asi z Face wrestlermy a konkretne asi Big Show,HBK,Truth dokážu vytvoriť skvelú naladu v backstage
skvele sa mi feudilo proti Hard Dynasti ale bez tak su to nemehla
 
5) Co si myslíš o práci GM? A koho myslíš že ti dá  jako soupeře pro další feud?
Ako som už povedal GM si plný ulohu na 100%
čo sa týka mojho dalšieho supera tak to fakt netušim koho mi dá možno to bude samotný GM  xD
 
6) Máš z někoho respekt?
Ne
 
7) Proč jsi v TT zrovna s Reyem?
z Reyom si rozumiem je to skvelý wrestler a TT partner nie nahodou sme TT championy 
 
8) Jakej titul se ti zdá jako nejlehčí cíl a jakej bys rád držel?
Tak určite rád by som si v rukách podržal WWE titul alebo WH titul sú to 2 hodnotné tituly ktoré sa budem snažiť v najblišej dobe získať...
 
9) Obětoval bys TT a TT tituly za jeden ze světových titulů?
nie
 
KŘÍŽOVÝ VÝSLECH
 
10) SCSA nebo The Rock
The Rock
 
11) nWo nebo Evolution
Evolution
 
12) WCW nebo WWF nebo ECW 
ECW
 
13) Dolph nebo Cody nebo Wade
Cody
 
14) Spear nebo SpinnerBuster
SpinnerBuster
 
15) 450°Splash nebo 5 Star Frog Splash nebo Swantom Bomb
Swantom Bomb
 
16) Rock Buttom nebo Stunner
Rock Buttom
 
17) Chokeslam nebo Tombsote Piledriver
Tombstote Piledriver
 
18) Kane nebo Undertaker
Undertaker
 
19) Podle tebe největší legenda WWE?
Ak by som mal zaradiť do legiend Undertakera tak určite on !!
 
20 Podle tebe nej. legenda WCW?
Ric Flair
 
To je pro dnešek vše , diky za rozhovor. Dámy a pánové JG !
 
_____________________________________________________________________________________________________________
 
Rozhovor s WWE Championem Johnem Cenou
 
1)Vítám vás u rozhovoru s novým WWE Championem Johnem Cenou . Víám tě Johne , zaprvé co bys chtěl vzkázat postupně svým fanouškům , odpůrcům a zbytku Backstage ?
 
tak určitě svým fanouškům poděkovat za podporu a těm co se nelíbí mé chování? ty jsou mi u pr....! zbytek wrestlerů? tak nejvíc si rozumím s Codym,Brockem to mi tak nějak stačí... protože my jsme na této hře nejlepší!
 
2)Dobře tak jdeme dál . Jsi ve hře opravdu dlouho ale až ted si dosáhl svého úspěchu , splnil sis tímto svůj cíl v této hře nebo jsi ještě rozhodně neskončil?
 
vtip? já ještě neskončil... moje hlavní výhra bude až já John Cena! porazim Edge!! Už to , že mám WWE titul a budu ho obhajovat proti Kaneovi ze mě dělá wrestlera na úrovni!
 
3)Tím si zodpověděl asi na další otázku ale pro upřesnění tvůj cál je opravdu porazit The Rated R Superstar Edgeho ?
 
ano..! tohodle mazánka já nenechám na pokoji!
dokud nad ním nevyhraju..
 
4)S kým si nejlíp ve hře pokecáš a s kým pofeudíš?
 
Cody , Brock.. my 3 tuhle hru řídíme, feud? uvidím co vydrží Kane..po OTL nebude mít šanci na nějakou nápravu!
 
5)Co myslíš že s tebou GM zamýšlí?
 
GM? tak tohle sami poznáte..!
 
6)Soustředíš se na svůj titul nebo chceš další? Jako třeba World Hevyweight titul...A jaký mysíš že má tvůj titul hodnotu?
 
na svůj titul se určitě zaměřím co nejvíc.., ale určitě bych chtěl získat rovnou i WH titul! kdyby to šlo tak proč ne.. můj titul? už protože je můj.. má nesmírnou hodnotu!
 
7)Jak ses dostal k této hře , před jakou dobou a myslíš že je nějaka kvalitnější?
 
tuto hru jsem hrál myslím , už od začátku , když byla vytvořena jen pak nějak přestal být čas a já skončil, jenže teď jsem se vrátil..a ještě silnější! kvalitnější? to určitě,, plno změn a jen k lepšímu:)
 
8)Jaká je tvá oblíbený WWE Superstar v realu(nemusí být už ani ve WWE) ?
 
určitě John Cena a Chris Benoit..
 
9)Křížový výslech : WWE nebo TNA?
 
WWE!
 
10)Rock nebo SCSA?
 
SCSA..
 
11)Undertaker nebo Kane?
 
tady bych váhal..,ale nejspíš Undertaker
 
12)nWo nebo nWo Wolfpac nebo Evolution?
 
Evolution
 
13)WCW nebo ECW?
 
ECW...
 
14)A-A nebo FU ?
 
FU!
 
15)Tombstone nebo Chokeslam?
 
Chokeslam
 
16)Spear nebo Clothesline from hell ?
 
Spear
 
17)Pepsi nebo Coca-Cola nebo RC nebo Kofola?
 
Pepsi..
 
Děkuji za rozhovor , dámy a pánové JOHN CENA!
 
nemáte zač...
__________________________________________________________________________________
 
Rozhovor s Triple H-em
 
1)Vítám u vás a další můj host ve studiu je Number 1.Contender for US belt , The Game TRIPLE H !
Co bys vzkázal svým fanouškům ale halvně ostatním superstars ?
 
vzkázal bych jim že by se měli pořádně těšit na budoucnost...protože si myslím že čas před a po Wrestlemanii 
bude hodně napjatej
a ještě chci říct že každej dostane nakonec to co si zaslouží :)
 
2)Co říkáš na práci GM a vubec na hru?
 
je to nejlíp vzhledově  udělaná hra a má nejrozsháhlejší a nejlepší matche. co se týče práce GM tak jen chválim
 
3)S kým si nejlíp zafeudíš a ským nejlíp pokecás?
 
nejlíp sem si pokecal s Y2J a nejlepší feud? asi se všema zatím...nebo třeba Batista
 
4)Jsi ve hře poměrně krotkou dobu ale už jsi dokazal byt SOTW a dokonce si si vybojoval title shot na WM jak se cítíš?
 
dost dobře..ale chci každýho upozornit že tohle je teprve začátek
 
5)Co je tvůj cil ve hře?
 
jednoduché...být nejlepší a taky mít world title
 
6)WH nebo WWE ? jaký je pro tebe aktraktivnější ?
 
určitě WWE  je to titul o nejlepšího wrestlera hry...
 
7)Jako nováček máš s koho respekt?
 
z nikoho...nebojím se  nikoho a ničeho ..sem Triple H
 
8)Co podle tebe s tebou tým GM zamýšlí?
 
tak to nevím :D ...možná že pokud budu aktivní tak nějakej title run ....možná že po delší době i nějaký to world title
x))
 
9)diky za rozhovor , dámy a pánové TRIPLE H!
 
rád sem dal rozhovor :)
 
____________________________________________________________________________________________________________
Rozhovor s legendou WWE Randy Ortonem
 
 
1)Vítám vás u rozhovoru s WWE Superstar The Viperem Randy Ortonem . Vítám tě Randy co bys vzkázal ostatním wrestlerům ?
 
Tak v první řadě že se vrátila legenda týhle hry a taky bývalej švětovej šampion a vítěz King Of The Ring 2010
 
2)To hned navážu jsi legenda a jeden se zakladatelů jak se hra změnila od doby co je založená ? Přece jenom jsou to 2 roky co se tato hra pišní titulem nej hry  a to i díky tobě
 
Jak si správně řekl je to nejlepší hra kterou jsem hrál a pomáhal víst, hra prožívala těžké období ale i světlé období. Jinak co se na hře změnilo asi všichni hráči krome Chrise Jericha Edge a CM Punka jinak jsou tam asi všichni nový kteří mě asi neznají
 
3)Proc sis vůbec vybral gimmick Ortona?
 
protože se mi líbí jeho vychytaný styl a také srabácké útoky ze zálohy
 
to by ti šlo :D
4)S kým si kdy měl nejelpší feud podle tebe , dky sis nejlíp zafeudil a i zápas byl vypjatý?
 
Tak podle mě byl můj nejlepší zápas a také feud byl feud o titul světového šampiona a bylo to proti CM Punkovi
 
5)S kým si nejlíp pokecáš?
 
s Edgem Punkem a Jerichem
 
6)Myslím že tvoje cíle ve hře už se splnily takže co oekáváš že s legendou jako ty GM zamýšlí?
 
Tak určitě moje cíly byly stát se jedním z nejlepších hráču této skvělé hry to se mi jak si řekl splnilo ale jsem tady a budu tady takže bych toho zase rád dosáhl a byl opět jedním z nejlepších na hře a co semnou GM zamýšlí v této chvíly nedokáži ríct ale určitě si myslím že můj čas přijde na velké Wrestlemanii
 
7)Zase budu navazovat na PPV Royal Rumble si napadl CM Punka který řekl že s tebou neskončil , kdyby přišlo na jeho výzvu na WM jak bys reagoval?
 
To samé vzkazuju já jemu zdaleka jsem sním neskončil a moje RKO na něj může zautočit kdykoliv a odkudkoliv Takže Punku jestli toto čteš dávej si bacha na záda protože ti na ně budu dýchat
 
8)jakej GM Edge nebo Punk ?
 
Já nikdy neříkám koho mám radši nebo kdo je lepší a pod oba GMs jsou skvělý každý umí něco jineho a vzájemně se doplnují je to skvělá dvojce která po mě převzala hru a nenechala ji na holičkách za to jim chci poděkovat
 
9)to jsme rádi a ceníme si toho jaký titul WH nebo WWE , jaký je pro tebe atraktivnější?
 
Tak pro mě je lepší je určitě cenější WH titul který je mnohem lehčí než WWE title který mi působý problémy s ramenem když ho nosím na rameni a oproti WH titulu je mnohem těžší takže i po této stránce je pro mě jednoznačně lepší WH titul a proto až to s Punkem skončím tak se na můj titul opět zaměřím a získám zpět co je moje
 
10)děkuji za rozhovor a hodně , štěsti dámy a pánové Randy Orton !!!
 
díky
______________________________________________________________________________________________________________
Rozhovor s vítězem Royal Rumble matche Kanem
 
 
Vítám tě u rozhovoru pro WWE ONLINE HRU
 
dik sem rád že sem tu
 
Jak se cítíš jako druhý v historii vitěz RR ?
 
je to bomba bejt vítězem RR nikdy sem se necejtil líp
 
Práce GM ....co myslíš zlepšila se kvalita show's ?
 
kvalita je lepší práce GM je skvělá obzvlášť RR se jim fakt povedlo
 
Viděls někdy jinou hru která měla lepší zápasy? A zasloužila by si naše hra více hráčů ?
 
Tak hry sou jiny kazda ma svuj sistem zapasu některý se nepovedou některý jo, a naše hra by určitě přivítala víc hráčů ale musí bejt hlavně aktivní
 
Jako vítěz RR budes na WM bud proti WH nebo WWE championovi....jakého titulu by ses na WM rád zmocnil ?
 
tak oba sou velmi lákavý a WWE už sem jednou byl a WH eště ne tak bych spíš bra to WH ale doufam že se mi někdy podaří mít oba tituly najednou XD
 
Myslíš si že bys dokázal vést nějakou podobnou hru nebo alespon psát zápasy?
 
tak párkrát sem to už zkoušel na jinejch strankach ale možná bych to i zvládnul jenže je málo lidí co sou každej den aktivni
 
Zažils feud New Generation vs zbytek rosteru a v její době byla aktivita podstatně větší , co říkáš na dnešní mizernou aktivitu?
 
tak aktivita hráčů je sice menší ale jednou to přijít muselo a za par dni se to určitě zlepší a budou i lepší feudy a mozna i delší proste vsecko ma svuj čas
 
děkuji za rozhovor at se ti daří
 
taky děkuju za pokec XD
____________________________________________________________________________________________________________
 
Rozhovor s aktualním WH Championem Chrisem Jerichem
1)Jsi rád že jsi členem rosteru a proc ?
Jsem no....protože Online Hra je nejlepší  
2)Jak jsi spokojen s prácí GM?
Ano...
3)Už jsi si na Online hře splnil "sen" nebo ještě ne a co ním bylo/je ?
ještě ne....chtěl bych na WM porazit Takera...
4)S koho máš respekt?
Z nikoho 
5)S kým si ve hře nejraději pofeudíš
Určitě s celým Evolution a s celým Rosterem
6)A ským pokecáš?
No...v Backstage s nikým ale normálně na FB s Sheamusem,Edgem,Cenou, Zigglerem
7)Proc si si vybral gimmick Y2J?
Protože ho mám rád a proto prtže se mi za něj dobře hraje
8)Co od příštích měsíců očekávás z hledicka tvé postavy?
aha...no čekám určitě draft do RAW..
9)ok diky a hodně štěstí
tobě ne :DDDDDDD neni zač, tobě taky
 
 
 
Rozhovor s aktuálním WWE Championem KANEM !
  •  
     
     
1)Co si myslíš o této hře jak ne tebe působí? 
je to super hra sice to tu obcas upada ale pak se to zas rozjede
2)Jaká je podle tebo práce GM?
práce GM je bezva vyráběj bezva zápasy pečujou o tudle stránku prost parada
3)Koho ve hře máš nejraději?
tak todle je těžká otázka protoze je tu bezva parta lidí sice se obcas hadame ale nemuzu rict kdo je lepsi bo horsi 
4)Kdo byl pro tebe zatí nejtežší soupeř?
tak zatim nejtežším soupeřem bych řek že asi nak extra nikdo teda co si pamatuju ale mozna taker kdyz tu byl s nim to byl doost vyrovnanej zápas
5)Koho si ve hře nejvíc vážíš?
tak samozřejmě GMs protože sou to naši kápové a z kápů je vždy respekt ale jinak z nikoho jelikož občas maj všichni respekt ze mě XD
Diky za rozhovor a hodně štěstí
Dik
 
____________________________________________________________________________________________________________
 
Rozhovor s jedním s pěti nováčku SHEAMUSEM !
1)Co si myslíš o Online Hře a co od ní očekáváš?
Jo je dobrá ,Očekávám že budu brzy Champion
 
2)Si spokojen s prací GM?
skvěla práce GM
 
3)Proč jsi se dal do tag teamu zrovna s Rockem?
The rock je jeden z mích Nejlepších wrestleru a je fajn típek
 
4)Ským si na hře kromě Rocka nejvíce rozumíš?
těžko říct ,ale si s Cm punkem a Edgem
 
diky za rozhovor a přejí ti hodně štěstí 
díky
 
Rozhovor s aktuálním WWE Championem CM Punkem.
1.Vítám tě tu CM Punku....jsi aktuální WWE Champion a já se tě chci zeptat jaký pro tebe byl zatím největší soupeř od doby co tu jsi?
-Díky. No mého největšího soupeře bude těžké odhadnout. Bylo už jich hodně. Když se trochu vrátím do starších časů. Tak asi Jeff Hardy. A co se týče v přítomnosti. Tak sem si hodně užil Feud s Undertakerem či Randy Ortonem.
2.Zdá se mi že jsi takoví kliďas hry a každého tam dokážeš zkrotit....je to tím že k tobě chovají ostatní respekt nebo je to v tobě uklidňovat lidi?
-No kliďas určitě sem. Nevím jestli ke mě někdo má nějaký Respekt a pokud ano jsem za to velmi rád. Já se ovšem snažím respektovat každého z WWE online a vytvořit tak dobrý kolektiv. 
3.Jsi taky takoví pomocný GM.Baví tě to nebo to děláš pro klid Vince McMahona a Jerryho Lawlera?
-Dělám to, protože vím jak složité to někdy je pro GM RAW i SD a vždy se hodí nějaká pomoc. Ovšem to taky dělám pro všechny z této společnosti. A jsem rád když se jim líbí to co dělám, stejně jako se líbí mně co dělají Jerry a Vince.
4.Na hře už jsi asi rok....udělal jsi si už o Online Hře konečný obrázek a jak by jsi ji slovně ohodnotil?
-Páni. Je to už doba co jsem začínal. A jsem velmi rád že jsem to dotáhl téměř až na vrchol společnosti. A je skvělé, že v tom nejsem sám. Stejně jako The Miz, Jeff Hardy, Randy Orton a mnoho dalších kteří tu jsou takovou dobu jako já. To je důkaz že Online hra je prostě velká životní příležitost něco dokázat. Jen stačí chtít x)
5.Poslední otázka je koho by jsi uvítal jako svého soupeře o tvůj titul na PPV Show Capitol Punishmant a proč? 
-Když se tak zamyslím. Čekal sem že to bude Sting kdo se pokusí vzít mi titul. Je velká škoda že potom co jsem obhájil ukončil Kariéru. Mohl to dotáhnout daleko. Ale čekám že další bude tedy Randy Orton potom co se stalo na poslední RAW. A co si také vzpomínám Undertaker neměl svůj Rematch. Ale co by mohl být můj vysněný Main Event pro následující PPV: Cm Punk vs Taker vs Randy vs HHH Elimination Fatal Four Way match x) Mám rád velké výzvy. Tohle by mohla být největší za mojí kariéru x)
Díky za rozhovor a hodně štěstí v udržení titulu
-Díky moc.Těším se na další rozhovor
 
 

 


Rozhovor s bývalým WWE Tag Team Championem The Rockem.
1.Co si myslíš o Online hře a co tě na ní nejvíce baví?
-Je to skvela hra o wrestlingu.Nejvic me bavi asi vsechno je na ni skvely;).
2.Proč sis vybral Tag Team zrovna se Steve Ausinem?
-Hraje za jednoho z nej wrestleru vsech dob,a taky je to good typek.
3.Co si myslíš o práci GMs na hře?
-Odvadeji skvelou praci,skvele napinave zapasy,Superstar of the week,tipovacky,vsechno.Hra je velmi realna coz je taky velke plus na praci Gm.
4.Ským si na hře kromě Stona nejvíce rozumíš?
-Tezka otazka,nejvic si nejspis rozumim asi s Edgem,ten si na nic nehraje je v poho typek.
5.Jak budeš pokračovat a na co se ted zaměříš když si ztratil WWE TT titul??
-No nejspis se zamerim na ziskani WH titulu.
 

Speciální Rozhovor s Vítězem Royal Rumblu 2011 Christianem!!:
 
1. Vyhral jsi Royal Rumble a můžeš vyzvat World nebo WWE Championa....kdo bude ten který se proti tobě utká v Main Eventu na WrestleManii 27 Undertaker nebo Randy Orton? (samozřejmě pokud se nezmění držitelé titulu.
-Tak to neviem rozhodne prelomiť Streak Undertakerovi by boal veľká vec ale Ortna nemám veľmi rád tak nech sa radšej pripraví on.Ale porazil som každého v Royal Rumble takže nech je šampión ktokoľvek určite vyhrám

2.Co si myslíš o Online Hře a co od ní očekáváš?
-Hra je úžasná sú na nej skvelý GM..Očakávm že sa stanem champion
3. S kým si ve hře rozumíš a nerozumíš a proč?
-Najviac mám rád Jeffa je to pohodový chlapík..a najmenej asi Ortna je to namyslené Nemehlo
4. Jsi spokojen s prací GM?
-Áno
5.Na Royal Rumblu ses vrátil po zranění...jak jsi na tom ted po fyzické stránce?
-Cítim sa ako nikdy predtým.Som v 100 % forme

6.Jaký je pro tebe zatím tvůj největší úspěch tvojí kariéry?
-Výhra WWE championshipu a to že som doteraz jediný ECW champion

1.Rozhovor se Stonem Coldem:
 
Co si myslíš o Online hře a co tě na ní nejvíc baví?
-Bavi ma komunita ludi,skvele GM ktore pišu skvele zapasy,dobre premyslena hra...
 
Proč jsi se dal do tag teamu zrovna s The Rockem?
-TheRock je jeden z mojích oblubenich wrestlerov a mal som v plane sa s nim dať do tag teamu tak či tak,ako dve famozne legendy WWE 
 
Jakého Wrestlera online hry máš nejradši a proč?
 -Jeff Hardy...je to pohodvy človek,da sa s nim pobaviť a aj dohodnuť :D
 
Kterého wrestlera online hry nesnášíš a proč?
-TheMiz...je to ufrflane decko čo pinda na všetko čo sa deje v hre,že furt prehrava atd...
 
Kdo si myslíš že bude čelit Undertakerovi na Wrestlemanii 27?
-Ja(optimista)...tažko povedať,je tažke odhadnuť kto vyhra Royal Rumble a bude mu mocť čeliť :P  
 
Je něco co by jsi na hře chtěl změnit? po případě že ANO napiš co.
- Asi akurat vzhlad stranky čo ste mali v plane by nebol zly :P  

 
TOPlist
TOPlist